Aksaray Eşya Depolama

Aksaray eşya depolama taşınma sürecinde ya da farklı sebeplerden dolayı beklemesi gereken eşyalarınızı güvenle muhafaza ediyor.  Evinizde dekorasyon işleri varsa ya da yeni bir ev ve eviniz için eşyalar alırsınız bunların muhafazası içeri firmamızın depolama alanlarını tercih edebilirsiniz. Tüm eşyalarınız firmamız tarafından güvenli ve kamera sistemi bulunan depolarımızda korunur. Bizden hizmet talebiniz halinde adresinize keşif için bir ekspertiz gönderilir. Ekspertiz size en uygun depolama ve taşıma fiyatı sunar. Firmamızın eşya depolama alanlarına gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Depolanacak olan eşyalarınız talebiniz halinde firmamız uzman ekibi yapar. Paketlemenin ardından eşyalarınız güven içinde depo alanına taşınır.

Aksaray Ofis Eşyası Depolama Hizmeti 

Aksaray ofis depolama hizmeti sayesinde büro ya da ofis eşyalarınız güvenli depolama alanlarımızda depolanır. Firmamızın depolama alanlarının ücretleri haftalık aylık ya da yıllık olarak sınıflandırılır. Eşyalarınız taşıma sürecinde oluşabilecek her türlü hasara karşı firmamız tarafından sigortalıdır. Ayrıca ev ya da büro eşyası depolaması yanında özel eşyalarınız için depolarımızda gizli ve güvenlikli kasalarımız da mevcuttur. Yıllık depo kiralayan müşterilerimiz için özel indirimlerimiz mevcuttur. Eşya depolama kirası eşyalarınızın depoya girmesinden itibaren başlar. Eşyalar burada bir gün de kalsa aylık kira hesaplaması yapılır. Depolarda muhafaza edilecek olan eşyalar özel bir ambalaj sisteminden geçirilerek paketli bir şekilde saklanır. Eşyaların depodan çıkış tarihini önceden firmamıza bildirmeniz gereklidir.

Aksaray Parça Eşya Depolama Hizmeti 

Firmamız olarak Aksaray parça eşya depolama hizmeti de veriyoruz. Parça eşya taşıma hizmeti ile mevsimsel olarak kullanmış olduğunuz eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Kış lastikleriniz ya da bisikletler gibi dönemsel olarak kullanılan eşyaların depolanması firmamız olarak itina ile yapılır. Ayrıca yeni evlenen kişilerin evleri içeri aldıkları eşyaları parça eşya depolama hizmeti ile güvenli bir şekilde koruyoruz. Zamanı gelince kullanmak üzere saklamanız gereken tüm eşyalarınızı depolama alanlarımızda muhafaza ediyoruz. Firmamızın eşya depolama alanları düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Bizlere telefon numaramız üzerinden ulaşarak depolama hakkında bilgi alabilir ve eşya depolama hizmeti talep edebilirsiniz

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik