altunizade eşya depolama a

Altunizade Eşya Depolama

Altunizade eşya depolama ile firmamızı tercih eden müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz. Eşya depolama hizmeti birçok nedenden dolayı tercih edilebilir. Evinizde ya da ofisinizde fazla olduğunu düşündüğünüz eşyalarınız için depolama hizmeti alabilirsiniz. Tayin veya farklı sebeplerden dolayı tercih edilen eşya depolama hizmeti oldukça avantajlı bir hizmettir. Eşyalarınız için herhangi bir dükkân kiralayıp yüksek ücretler ödemek yerine eşya depolama ile çok daha ekonomik bir şekilde eşyalarınızı saklarsınız. Eşya depolama hizmetini aylık ya da yıllık olarak alabilir ve ücretleri de yine bu şekilde ödeyebilirsiniz. Eşya depolama alanları farklı büyüklüklerde olup her müşterinin ihtiyacına uygun olan alanlardır. Eşyalarınızı bu alanlarda güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Altunizade Ofis Depolama

Altunizade ofis depolama hizmeti ile ofis ve büro eşyalarınız istediğiniz süre boyunca depolanır. Yeni ofisinize taşınma sırasında ya da tadilat sürecinde eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Eşya depolama alanlarımızda tüm ofis ve büro eşyalarınız güvende olur. Bu alanlar, küçük bir büronun ya da büyük bir ofisin tüm eşyasını rahatça muhafaza edebilir. Firmamız olarak ambalaj ve paketlenme hizmeti de veriyoruz. Ofis veya büro eşyalarınızın ambalajı ve paketlenmesi ekibimiz tarafından yapılır. Eşyalarınız paketlendikten sonra nakliye aracına yerleştirilerek depolama alanlarına alınır. Eşyalarınızın paketlenmesi ve depolanması her bir eşyanın türüne uygun bir şekilde yapılır. Hiçbir eşyanız nakliye ve depolama sürecinde zarar görmez.

Altunizade Parça Eşya Depolama Hizmeti 

Altunizade parça eşya depolama hizmeti ile müşterilerimize kaliteli ve ekonomik depolama hizmeti veriyoruz. Parça eşya depolama her yönüyle avantajlı bir hizmettir. Çeyiz için alınan eşyalarınıza evde yer bulamıyorsanız parça eşya depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Dönemsel kullandığınız halı, bisiklet, motosiklet gibi eşyalar için de bu hizmeti almanız mümkündür. Firmamıza ait olan depolama alanları eşyalarınızı mevsim koşullarına uygun bir şekilde muhafaza edilebilecek tarzda yapılmıştır. Eşyalarınız bu alanlarda güven içinde saklanır. Eşya depolarımız 7 gün 24 kamera sistemi ile izlenir. Ayrıca güvenlik personeli tarafından da korunur. Firmamız ile irtibata geçerek her türlü eşyanız için depolama hizmeti alabilirsiniz

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik