Ardıçlı Eşya Depolama

Ardıçlı eşya depolama fazla olan ya da dönemsel kullanılan eşyalarınız için depolama hizmeti sunuyor. Depolanacak eşyalarınızın tamamı geniş kapsamlı olarak sigortalanır. Eşyalarınız taşınma sırasında oluşabilecek tüm hasar ve kayıplardan şirketimiz sorumludur. Depolama süreci ve nakliye süreci başlamasının ardından eşyaların sigortalama ve sorumluluk süreci de başlar. Depolanan eşyaların çeki listesi alınarak sözleşmeye dahil edilir. Sözleşmeye dahil edilen listede eşyaların taşınma sigortalama şartları yazılır. Depolanan eşyalar ekspertiz tarafından kontrol edilir ve sigorta bedeli ekspertiz tarafından belirlenir. Eşyalarınız depolama alanlarımızda istediğiniz süre boyunca kalabilir. Ayrıca sizin İstediğiniz zaman eşyalarımızı tekrar adresinize taşıyarak kurulumunu yapıyoruz. Firmamızdan güvenle eşya depolama hizmeti alabilirsiniz.

Ardıçlı Ofis Eşyası Depolama Hizmeti 

Ardıçlı ofis depolama hizmeti ile ofis ve büro eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolama hizmeti veriyoruz. Özellikle pandemi süreci boyunca yüksek kira ücretleri ödemesinden kurtulun. Eşyalarınızı sigortalı ve kurumsal olan depolarımızda güvenle saklayın. Eşyalarınızı depolarken sigorta yapıyor ve profesyonel bir şekilde paketliyoruz. Eşya depolaması için müşterilerimize özel olarak oluşturmuş olduğumuz alanlarımızda eşyalarınızı istediğiniz kadar depolayabilirsiniz. Eşyalarınızı sizin istediğiniz zaman adresinize gelip alarak bakalım alanlarımızı taşıyoruz. Taşınma öncesinde eşyalarınızı toza lire ve neme karşı en iyi şekilde paketleyerek ambalaj yapıyoruz.  Ayrıca eşyalarınız depolardayken oluşabilecek her türlü hasara karşı geniş kapsamlı olarak sigorta yapıyoruz. Firmamız, profesyonel ofis eşyası depolama hizmeti sunuyor.

Ardıçlı Parça Eşya Depolama Hizmeti 

Ardıçlı eşya depolama hizmeti ile eşyalarınızın kısmi olarak depolanmasını sağlıyoruz. Eşya depolama hizmeti yapan firmamız, eşyalarınızın nakliyesi, paketlenmesi, kutulanması ve muhafaza edilmesini güvenli bir şekilde yapıyor. Firmamız olarak eşyalarınızın depolanması konusunda tecrübe sahibi bir firmayız. Taşınma süreci boyunca tüm gerekli tedbirler alınarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolama alanlarına alıyoruz. Eşya depolama ücretleri yüksek kira bedellerinin yanında oldukça ekonomiktir. Eşyaların depolandığı alanlar 7 gün 24 saat boyunca her açıdan güvenlik kamerası ile izlenen alanlardır. Eşyalarınızı depolama alanlarımızda gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz. Firmamıza internet adresimizden ya da telefon numaramızdan ulaşarak bizden hizmet talep edebilirsiniz

Leave a Comment

Animodes