Atakent Eşya Depolama

Atakent eşya depolama hizmetlerinden yararlanırken kaliteli depodan yararlanmanız son derece önemlidir. Depo alanın eşyanın muhafazası için uygun olması son derece önemlidir. Alanın her mevsim belli ısı değerine sahip olup havalandırmasının da bulunması gerekir. Bunun yanı sıra her türlü haşere ve böceklere karşı da ihtiyaç duyulan ilaçlamanın yapılarak böcek ve haşerelerden arındırılmış olması gerekir.

Eşya depolama işlemlerinde sadece ev eşyası değil aynı zamanda ofis depolama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Atakent ofis depolamahizmetimizden yararlanmak içinde firmamız müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz kaliteli ve güvenli hizmeti edinebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya depolama işlemlerinde profesyonel hizmeti sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından sizlere destek sunmaktadır. Kaliteli ve güvenli alanlarda eşyanızın muhafaza edilmesini sağlayan firmamız sunduğu tüm hizmetlerde ise hizmet sözleşmesine yer vermektedir. Hizmet sözleşmesi ile hizmetin sunulacağı süre ve alınacak olan hizmetler yer almaktadır.

Hem hizmeti alanın hem de hizmeti sunanın haklarının korunması açısından da sözleşmenin hazırlanması son derece önemlidir. Ev ya da iş yerinizde bulunan tüm eşyanın depomuzda muhafaza edilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra iş yerinize ya da evinize aldığınız yeni eşya sonrasında ise eski eşyanın korunması işlemlerinde de gerekli desteği alabilirsiniz.

Parça Eşya Depolama Hizmetleri

Atakent parça eşya depolamahizmetinden yararlanarak eşyanızın sadece belli kısmının depolanması işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Eşya depolama hizmetlerinden parça eşya depolama hizmetinden yararlanırken daha uygun fiyat ile kaliteli hizmete de sahip olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Parça eşya depolama hizmeti ile ilgili olarak gerçekleştireceğiniz hizmet için talep başvurusu sonrasında, uzman personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak depolamaya konu olan eşya ile ilgili olarak gerekli çalışmaya yer vererek fiyat teklifini sunar.

Verilen fiyat teklifine onay vermeniz durumunda ise eşyanız depomuzda belirlenen süre kadar muhafaza edilmek üzere teslim alınır. Depomuzda belirlenen süre kadar muhafaza edilen eşyanız sonrasında ise tarafınıza teslim edilerek hizmetimiz sona erer. Hizmet sözleşmesi ve sigorta güvencesi ile eşyanızın depomuzda muhafaza edilmesi için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz

Leave a Comment

Animodes