ataköy eşya depolama

Ataköy Eşya Depolama

Ataköy eşya depolama, eşyaların depolanmasında sağlıklı ve hijyenik koşullarda saklanmasında güvenilir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Eşya depolama hizmeti almak isteyenler için geniş ortamlarda ve bölmelerle ayrılmış alanların tercih edilmesi gerekir. Firmamız, eşya depolama hizmetini sunarken, ağır olan taşınması zor olan eşyaları ilgili yerden alıp depolara kadar nakil hizmetini de sunacaktır. Depolama hizmetini veren birçok firma nakliye hizmeti de sunar. Nakliye sonrasında sığmayan eşyaların depolanması da önemli bir sorun olacaktır. Eşyaların daha sonra kullanılması için temiz ve güvenlikli alanlarda saklanması için firmamız profesyonel hizmet sunacaktır. Bu konuda profesyonel ve kurumsal hizmet sunan firmamızdan hizmet alınması önerilir.

Ofis Depolamada Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Ataköy ofis depolama, ofis depolamada güvenilir adreslerin başında gelir. Ofis eşyalarının birçoğunun elektronik olması onların depolanmasında dayanıklı malzemelerden yapılmış koliler içerisinde saklanmasını gerekli kılacaktır. Ofis eşyalarının kıymetli olması da depoların güvenlik kameraları ile korunmasını gerektirir. Firmamız depoları günün her saati, güvenlik kameraları ile gözetim altında bulunan yerlerdir. Bu sayede kötü niyetli kişilere karşı da önlem alınmış olacaktır. Ofis depolamada dikkat edilecek bir diğer husus ta eşyaların geniş alanlar içerisinde üst üste sıralanmadan konulmasıdır. En ufak bir darbede hasar alacak olan eşyaların korunaklı koliler içerisinde diziliminin yapılması gerekir. Elektronik eşyalar, nem ve rutubetten zarar görecek eşyalardır. Bu nedenle, havalandırması yapılan ortamlarda saklanması önem taşıyacaktır. Firmamız, depoları ışık alan ve havalandırma sistemi olan ortamlardır.

Depoların Hijyen Koşullarına Uygun Olarak Temizlenmesi

Ataköy parça eşya depolama, her cins eşyayı uygun usullerle taşıyıp, güvenli alanlarda depolayan firmalardandır. Firmamız, parça halinde eşyaları bölmelerle ayrılmış olan ortamlarda saklamaktadır. Bu sayede eşyaların karışması önlenmiş olacaktır. Düzenli aralıklarla haşere ilaçlaması yapılan ortamlarda kemirgen ve hiçbir zararlı canlı yaşamayacaktır. Mikrop ve bakterilerden arındırılmış ortamlarda saklanan eşyalar, uzun süre sağlıklı ortamlarda muhafaza edilecektir. Hijyen kurallarına uygun şekilde yapılacak temizlikler de son derece önem taşır. Periyodik şekilde yapılacak temizlikler, ortamı her türlü kir ve bakteriden arındıracaktır. Firmamız, güvenilir ve kurumsal depolama hizmeti sunan işletmelerdendir

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik