atalar esya depolama 1

Atalar Eşya Depolama

Eşya depolama, ev ve ofis gibi alanlarda komple veya parça eşyaların modern, konforlu ve kapalı bir alanda saklanmasıdır. Birçok işletmeler tarafından sunulan bu hizmet modeli profesyonel Atalar eşya depolama firması tarafından garantili olarak sunuluyor. Bu hizmet türünde öncelikle firmanın kurumsal kimlikli olması, garantili hizmet sunması müşteri memnuniyeti açısından son derece önemlidir.

İnternet dünyasında yer alan amatör türden firmalardan bu hizmetin alınması birçok yönlerden risk faktörleri teşkil ediyor. Bu türden firmalarda garantili hizmetler yer almadığı gibi daha yüksek fiyat teklifleri de bulunabiliyor. Bu durum beraberinde tüketicilerin mali yönden de dezavantajlı olmasına neden oluyor.

Eşya Depolama Hizmeti Neden Tercih Ediliyor?

Geçmiş yıllarda eşya depolama hizmetleri sektörde yer almıyordu. Fakat özellikle birkaç yıl içerisinde bu alanda yoğun bir şekilde tercihler oluşmaya başladı. Bu sebeple Atalar ofis depolama firması da bu bölgeden yoğun bir şekilde talep gördü. Eşya depolama hizmeti birçok özellikler bakımından diğer hizmet modellerinden farklıdır. Bu özel hizmet modeli tamamen kapalı nem ve rutubet gibi olumsuz durumların yer almadığı bir alanda gerçekleştiriliyor.

Eşyaların özellikle kalitesinin düşmemesi açısından nem ve rutubetten uzak bulundurulması son derece önemlidir. Bunun dışında eşya depolama kapalı ortamda gerçekleştirildiğinden ürünler yağmur, toz, polen ve daha birçok olumsuz etkenlerden korunuyor. Pek çok uygulamalarda kapalı alan yer almıyor. Bu durum beraberinde eşyaların dış etkenler karşısında riske girmesine neden oluyor.

Ofis Eşyası Depolama Hizmeti Nedir?

Ev eşyası depolama hizmetinde olduğu gibi ofis eşyası depolama hizmeti de özellikle kamu kurum ve özel sektör firmaları tarafından tercih ediliyor. Bu hizmet modeli Atalar parça eşya depolama kapsamında sunuluyor. Büro eşyası depolama, adından da anlaşılacağı üzere bürolarda yer alan dosya, gardırop, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi ürünlerin depolanmasıdır. Bu eşyalar özellikle kullanılmayan büro ortamında uzun süreli olarak bekletildiğinde nemlenme ve rutubetlenme sorununa maruz kalabiliyor. Bu sebeple firmalar kısa süreler içerisinde lider eşya depolama firmasından hizmet almayı uygun görüyor.

Ofis eşyası depolama hizmeti de uzman kadrolar tarafından ve son model nakliyat aracı üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu hizmette de eşyalar doğrudan nakliye aracı üzerinden adresten teslim alınıyor. Depo alanında özel olarak yerleştirilerek müşteri tarafından belirtilen zaman dilimi içerisinde yeniden teslimatı gerçekleştiriliyor.

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik