gaziemir esya depolama

Bahçeköy Eşya Depolama

Evinizin de veya iş yerinizde bulunan eşyaların tamamının muhafaza edilmesinin yanı sıra bazı eşyaların da depo alanında saklanmasında firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz. Ev, iş yeri ve daha birçok farklı mekânda yer alan eşyanın depolanması hizmetinde görev alan firmamız, konusunda uzman ve deneyimli ekip ile işlemleri gerçekleştirir. Bahçeköy eşya depolama hizmetinde konusunda uzman ve de deneyimli ekibimizden ihtiyaç duyduğunuz işlemlere yer vermek için ise firmamıza başvurunuzu yapmanız gerekir.

Firmamız müşteri hizmetleri birimimize yapacağınız hizmet başvurusu sonrasında yetkili personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak ücretsiz eksper hizmetini sunar. Ücretsiz olarak sunulan eksper hizmeti akabinde ise fiyat teklifi belirlenerek tarafınıza sunulur. Fiyat teklifine onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi düzenlenir. Taraflar arasından yapılacak olan imza sonrasında hizmet belirlenen tarihte sunulur. Sadece ev değil, aynı zamanda ofis alanınızda yer alan eşyanın depolanması hizmetinde de firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Bahçeköy ofis depolama hizmeti içinde firmamız müşteri hizmetleri birimize başvurunuzu yapabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Sunulur?

Ev ya da iş yerinizde yer alan tüm eşyanın yanı sıra parça eşya depolama hizmetlerinde de firmamızdan gerek duyduğunuz hizmeti alabilirsiniz. Bahçeköy parça eşya depolama hizmetinin alınmasında konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz hizmet sözleşmesinde belirlenen tarihte adresinize ulaşarak depomuza sevk edilecek olan eşyanızın koli yapılarak paketlenmesi işlemine yer verir. Depomuza koli yapılarak ve paketlenerek aktarılan eşyanız ise sözleşmede belirtilen tarihe kadar muhafaza edilir. Alınan tüm önlemlere karşın sigorta kapsamında da eşya bedeliniz koruma altına alınır. Hemen firmamız müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek gerekli desteği alabilirsiniz.

Depolama Fiyatları

Ev ya da iş yeri gibi birçok mekân içinde yer almakta olan eşyanızın belli süreliğine depo alanında muhafaza edilmesi işlemlerinde belli bir ücret ödenir. Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın depomuzda muhafaza edilmesi öncesinde ise başvurunuz öncesinde eksper hizmeti sunularak talep edilecek olan depolama fiyatları da aktarılır. Depolama fiyatlarının aktarılması sonrasında ise onayınız alınarak hizmet ise belirlenen tarih ve saatte tarafınıza sunularak eşyanız depo alanına aktarılır

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik