esenyurt beyaz esya servisi tamircisi

Çatalca Eşya Depolama

Çatalca Eşya Depolama Ev ve iş yeri taşıma gibi işlerde yeni adresin hazır olmaması durumunda eşyaların belirli bir süre bir alanda bekletilmesi gerekebilir. Bunun yanında ev ve iş yerine sığmayan eşyaların, maddi ve manevi değeri olan eşyaların ve saklanan eşyaların zarar görmemesi gibi nedenlerden eşya depolama hizmeti alınır. Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren profesyonel ve kaliteli hizmet veriyor. Çatalca ev eşyası depolama ve diğer eşyaların depolanması hizmetlerini veriyoruz. Tecrübeli teknik ekibimiz eşyalarınızı uygun şekilde paketleyerek zarar görmesini engelliyoruz. Depolama hizmeti sayesinde eşyaların kullanım ömrü uzatılır. Çatalca ofis eşyası depolama hizmetlerini de firmamızdan aynı şekilde alabilirsiniz.

Çatalca Parça Eşya Depolama

Çatalca parça eşya depolama ve diğer depolama hizmeti büyük avantajlar sağlamaktadır. Firmamızın verdiği hizmetlerin sizlere sağladığı avantajları sıralayacak olursak;

  • Eşya depolamanın ve saklamanın en güvenli halini veriyoruz.
  • Depolarımız güvenlik kamera sistemi ve alarm sistemleri ile 7/24 izleniyor. Bu sayede gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.
  • Eğitimli personeller tarafından güvenli şekilde eşyalar paketleniyor.
  • Rutubetten ve nemden arındırılmış depolarda eşyaların hasar görmesi engellenir.

Depolanan tüm eşyalar tek tek sigortalanır. Bu nedenle maddi değeri yüksek olan eşyalarda herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

Çatalca elektronik eşya ve cihaz depolama avantajlarından da yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Eşya Depolama Sözleşmesinin İçeriği Nedir?

Çatalca antika eşya depolama gibi maddi değeri yüksek olan eşyaların firmalar tarafından depolanmasında çok dikkatli olmak gerekir. Eşyanın maddi değerinin yanında sizin için manevi değeri de yüksek olabilir. Bu nedenle mutlaka firma ile eşya depolama sözleşmesi imzalamanızı tavsiye ediyoruz. Sözleşmenin içeriğinde eşyaların maddi değeri, deponun açık adresi, depolama ücreti, depolama süresi, deponun fiziki özellikleri, firma bilgisi ve nakliye hizmeti yer almaktadır. Sözleşme iki nüsha halinde hazırlanır. Hazırlanan nüshanın biri müşteriye teslim edilir. Firmamız eşya depolama sözleşmesi sayesinde müşterilerinin maddi  kayıplarını engellemeyi amaçlamıştır. Çatalca arşiv depolama hizmeti verirken de yine sözleşme imzalıyoruz.

Eşya Depolama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Çatalca özel ve gizli eşya depolama hizmeti gibi hizmetlerde ve diğer tüm eşyaların depolanmasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. İlk olarak firma güvenliği ve sektörde tanınması araştırılmalıdır. Güvenilirliği olmayan firmalara itibar etmeyiniz. Deponun fiziki şartları sorgulanmalıdır. Nem, güneş ışığı ve ısının fazla olduğu ortamlar depo için uygun ortamlar değildir. Firmanın eşyaları sigortalayıp sigortalamadığını öğrenin. Sigorta yapmayan firmalara eşyalarınızı teslim etmeyin. Özellikle Çatalca beyaz eşya depolama hizmetinde çok önemli bir detaydır. Firmanın çalışanlarının mutlaka eğitimli ve tecrübeli olmasına özen gösteriniz. Sıraladığımız bu kriterlere dikkat ederseniz sonucundan memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz. Çatalca eşya depolama hizmeti veren firmamız müşteri memnuniyetine önem verdiği için sektörde çok sık tercih ediliyor. Sizlerde çatalca kurumsal eşya depolama gibi hizmetlerden yararlanmak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Eşya Depolama Firması Hangi Hizmetleri Verir?

Çatalca eşya depolama hizmeti veren firmamız bu hizmetinin yanında ev eşyası, ofis eşyası, antika ve diğer tüm eşyaların depolama hizmetini veriyor. Uzun yıllar eşyalarınızı kullanmak ve sorunsuz bir şekilde saklamak için bizim gibi profesyonel firmalardan yardım alabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu her durumda çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için de teknik ekibimize danışabilirsiniz. Çatalca kurumsal depolama hizmeti veren firmamız vermiş olduğu tüm hizmetler gibi çatalca kitap depolama hizmetini de güvenle veriyor. Siz müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği her zaman çalışma prensibimiz olmuştur.

 

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik