indir

Çeliktepe Eşya Depolama

Taşınma işlemleri sırasında ya da yeni eşya alım işlemleri sonrasında eşyanızın korunmasını sağlamak için depo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eşya depolama hizmetinden yararlanırken ise kaliteli ve güvenli hizmet almanız son derece önemlidir. Çeliktepe eşya depolama hizmetlerine yer veren firmamız eşyanızın korunmasına destek olan depo alanlarını sunarken aynı zamanda sigorta kapsamında da korunmasını sağlamaktadır. Güvenlik görevlisi ve kamera sistemi ile korunan depomuzda eşyanızın dilediğiniz kadar muhafaza edilmesi mümkün.

Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Çeliktepe ofis depolamahizmetimizden yararlanarak ofis malzemelerinizin dilediğiniz süre boyunca muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Ofis depolama hizmetlerimizden yararlanmak için hemen firmamız müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz hizmet için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ofisinizde yer alan eşyanın tamamının yanı sıra belli kısmının da depolanması hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ofis eşyasının depo alanlarında muhafaza edilmesi işlemlerinde sunduğumuz eksper hizmeti sonrasında hizmet sözleşmesi imzalanarak sonrasında ise eşyanızın depomuza aktarılmasını sağlayarak özel depo alanına sevk edilmektedir.

Depolama hizmetleri konusunda uzman ve deneyim sahibi olan ekibimiz ile sunduğumuz hizmetlerimizde eşyanızın zarar görmesine mani olacak olan alanlar sunulmaktadır. Küf, nem ve rutubet eşyanıza zarar verirken aynı zamanda haşere ve böceklerde eşyanız için son derece zararlıdır. Her türlü hava koşuluna dayanım gösteren depomuz aynı zamanda yıl boyu her daim aynı ısı derecesinde olmak ile beraber ısı değişimi sebebi ile eşyanızın zarar görmesine engel olur.

Parça Eşya Depolama Hizmetleri

Çeliktepe parça eşya depolamahizmetlerinden de yararlanarak ev ya da iş yerinizde bulunan bazı eşyaların belli süre depo hizmetinde faydalanarak muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Kaliteli, garantili ve güvenli hizmeti sunan firmamızdan gerekli desteği almak için başvurunuzu müşteri hizmetleri birimimize yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimize gerçekleştireceğiniz hizmet başvurusu sonrasında eksper hizmeti sunularak depolama hizmet bedeli de belirlenmektedir. Onay vermeniz durumunda eşya depolama hizmetinden hangi süre ile faydalanmak istediğinize dair olarak hizmet sözleşmesi imzalanarak hizmet almanız sağlanır.Sizde kaliteli eşya depolama hizmetinden yararlanarak eşyanızın garantili ve güvenli bir alanda muhafaza edilmesini sağlamak için hemen başvurunuzu firmamıza gerçekleştirebilirsiniz

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik