Cevizlibağ Eşya Depolama

Cevizlibağ eşya depolama hizmeti sayesinde depolanması gereken eşyalarınız istediğiniz süre boyunca muhafaza edilir. Eşya depolama hizmetimiz sayesinde evlerinizde metrekareden tasarruf sağlarsınız. Fazla olduğunu düşündüğünüz ya da atmaya kıyamadığınız tüm eşyalarınız depolama alanlarımızda güven içinde saklanır. Yeni evlenecek olan çiftlerin evleri için aldıkları eşyalar da depolama alanlarımızda muhafaza edilir. Depolama alanlarımıza eşyalarınızı almadan önce talebiniz halinde paketlemesini kendimiz yapıyoruz. Paketleme işlemini eşyaların uzun süre depolama alanında duracağını göz önüne alarak yapıyoruz. Firmamız olarak tecrübeli ve uzman eleman kadrosuna sahibiz. Tüm eşyalarınızı titizlikle paketliyor ve güvenle depoluyoruz. Depolama alanlarımız güvenli ve korunaklı alanlardır. Eşyalarınızı bu alanlarda gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz.

Cevizlibağ Ofis Eşyası Depolama Hizmeti 

Cevizlibağ ofis depolama ile ofisinizin eşyalarını sigortalı bir şekilde muhafaza etme hizmeti veriyoruz. Firmamız olarak her türlü ofis ve büro eşyanızın depolanmasını yapıyoruz. Ofis ya da büro eşyalarınızın paketlenmesi isteğiniz halinde ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Ücreti daha aza indirmek isterseniz paketlemeyi kendiniz de yapabilirsiniz. Paketlemeyi kendiniz yapacaksınız muhakkak kaliteli ambalaj malzemeleri kullanmalısınız. Firmamızda depolanan ofis eşyalarınız her türlü hasar ve çalıntıya karşı depolanma süreci boyunca sigortalıdır. Depolama alanlarımız otomatik yangın sensörü ve hırsızlığa karşı 7 gün 24 saat izlenen alanlardır. Ayrıca bu alanlar, güvenlik personelimiz tarafından 24 saat boyunca korunur. Depolama alanlarımızı düzenli olarak temizleyip ilaçlatıyoruz.

Cevizlibağ Parça Eşya Depolama Hizmeti 

Cevizlibağ parça eşya depolama hizmeti ile isterseniz birkaç parça eşyanızı ya da tek bir koliyi bile depolayabilirsiniz. Parça eşya depolama hizmetimiz ile büyük kira ücretlerini ödemeden birkaç parça eşyanızın depolanmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin; kış lastiklerinin ya da yazlığınıza götürmek üzere hazırlamış olduğunuz birkaç parça eşyanız için son derece avantajlı. Bu eşyalar evinizde yer yok ise depolama alanlarımızda güvenle muhafaza edilir.

Eşya depolama alanlarımızın yedek anahtarı siz müşterimizde de bulunur. İstediğiniz zaman eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz. Eşyalarınız her türlü hava koşuluna karşı korunaklı bir şekilde depolanır. Depolama alanlarımız güvenli temiz ve kuru alanlardır. Firmamıza bir telefon ile ulaşarak depolama hakkında bilgi alabilir ve hizmet bulunabilirsiniz

Leave a Comment

Animodes