davutpaşa eşya depolama

Davutpaşa Eşya Depolama

Ev, iş yeri, ofis yada bazı özel eşyalarınızdan ötürü ihtiyaç duyduğunuz zamanlar olabilir. Depolama hizmetlerini güvenle veren Davutpaşa eşya depolama sigortalı nakliyeciliği ile sizlerin güvenini kazanıyor. Eşyalarınızın başına gelme ihtimali olan deprem, su baskını yada yangın ihtimalini de göz önünde bulundurur.En ufak bir zarara uğramamanız ve mağdur olmamanız için sigortasız hizmet vermemek en büyük avantajlarımızdan birisi oluyor. Zira evlerinizde fazlalık olan yada başına zarar gelme ihtimali olan eşyalarınız depolarımızda daha güvenli şekilde muhafaza ediliyor.

İstediğiniz vakitleri belirleyerek hizmet veren uzman ekibimiz profesyonel bir şekilde pratik olarak eşyalarınızın paketlenme işlemlerinden taşınma ve depolanmasına kadar her türlü ihtiyacınızı siz yorulmadan gideriyor.

Davutpaşa Ofis Depolama

Küçük bir ofise sahipseniz, yada ofisinizi taşımak için bazı malzemelerin depolanmasına ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.Ya da ofisi kapatarak tekrar gerekli olana kadar malzemelerinizin güvenle muhafaza edilmesini istiyorsanız Davutpaşa ofis depolama olarak bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Ofis içerisinde yer alan eşyalarınız türüne göre paketleme işlemi yaparak onların hem kolay bir şekilde taşınması ve pratik olarak yerleştirmesini sağlıyoruz.Hem de aynı zamanda nakliyat sırasında sarsılma, sallanma, düşme, kırılma durumlarında zarar görme ihtimallerini de engellemiş oluyoruz. Bu konuda birçok kere hizmet vermiş tecrübeli elemanlarımız eşyalarınızı sahiplenerek en iyi hizmeti size sunmak için gayret ediyor.

Davutpaşa Parça Eşya Depolama

Davutpaşa parça eşya depolama ve taşıma olarak aklınıza gelebilecek her eşyanın belirli vakitler içerisinde korunmasını sağlıyoruz. Eşyaların durumuna uygun olan depo alanlarımız onların yıllarca zarar görmeden muhafaza edilmesinde de yardımcı oluyor. Ayrıca eşyaların durumu hakkında sizden önceden bilgi alarak size yanlış malumat vermekten de kaçınıyoruz.

Paketleme işlemleri bittikten sonra tartılan ve hem ağırlığı hem de çapı belirlenen eşyalarınıza makul fiyat biçiyor ve sizi mağdur etmeyecek şekilde adilane belirleme yapıyoruz. Sonrasında sizin tercih ettiğiniz vakitlerde sizin işinizi aksatmayacak şekilde eşyalarınızı tıpkı sizden ilk aldığımız günkü gibi size teslim ediyor ve hizmetimizi kusursuzca tamamlıyoruz. İşimizi zevkle yaparak emin adımlarla ilerliyoruz

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik