Eşya depolama gereksinimi pek çok farklı sebeple ortaya çıkabilir. Yeni bir eve taşınmak, ofis değiştirmek, şehir ve ülke değişikliği gibi nedenler, eşya muhafazasını beraberinde getirir. Özellikle taşınma evresinde fazla eşyaların olması, sizi tedirgin edebilir. İşte burada devreye giren eşya depolama hizmeti, size ideal çözümler sunar. Her türlü eşyanızı güvenle muhafaza edebileceğiniz bir depolama hizmeti son derece önemlidir.

eşya depolama

eşya depolama hizmetleri için bizleri tercih edebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti

Bilmelisiniz ki, eşya depolama hizmeti çok kapsamlıdır. Bu yüzden de her türlü depolama ihtiyacına hitap eden çözümler bulmanız mümkün olmaktadır. Ev eşyası depolamadan mal ve ürün depolamaya, ofis eşyası depolamadan parça eşya depolamaya kadar çok fazla seçenek sunulmaktadır. İstek, gereksinim ve beklentilerinize uygun olan hizmeti tercih ederek, eşyalarınızın güvende kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Eşya depolama hizmeti sayesinde çok uygun fiyatlara değerli eşyalarınızı dilediğiniz kadar saklayabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için depolama çözümleri bulunmaktadır. Bu nedenle hiçbir eşyanın açıkta kalması söz konusu olmamaktadır.

 

Depolama tesislerimiz temiz, güvenli ve hijyeniktir. Periyodik olarak temizliği yapılan tesisimiz, eşyalarınızın hijyenik ortamlarda muhafaza edilmesini mümkün kılar. Haşere, böcek ve toz gibi koşulları önleyen hijyen uygulamalarımız, kişisel, evsel ve kurumsal malzemelerin iyi koşullarda depolanmasını sağlamaktadır.

 

Eşya depolama hizmetinden faydalanmak için tek yapmanız gereken firmamızla iletişim kurmaktır. İhtiyacınıza uygun olan depolama birimi tespit edildikten sonra, nakliye işlemleri için uygun bir tarih belirlenmektedir. Eşyalarınız güvenli bir şekilde sizden teslim alınıp, depolarımızda muhafaza edilmek için taşınmaktadır. Depolama hizmetinin süresi bittikten sonra dilerseniz malzemeleri adresinize getirebiliriz. Nakliye süreci, tamamen müşterimizle olan anlaşmamıza bağlıdır.

 

Eşya Depolama Fiyatları

Ofis, ev, mal ve ürün gibi her türlü eşyanın depolama fiyatı değişiklik göstermektedir. Eşyaların büyüklüğü, eşya adeti, eşyaların hacmi ve depolama süresi gibi birçok detay, eşya depolama fiyatları konusuna etki eder. Doğru bir hizmet almanız ve bütçe dostu avantajlardan yararlanmanız için müşteri hizmetleri yetkilimiz size destek olacaktır.

 

Eşyalarınızı sigortalı şekilde depolama yaptırmak, güvenilir ellere teslim etmek ve problemsiz şekilde teslim almak için hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Temel amacımız, bütçenize uygun, güvenilir ve en iyi depolama hizmetini sağlamaktır.

 

Eşya Depolama Firmaları

Piyasada çok sayıda eşya depolama firmaları vardır. Fakat burada en önemli konu ise doğru firmayı tercih etmeniz gerektiğidir. Profesyonel olarak depolama hizmeti sağlayan firmamız, sektörün önde gelen ve sektöre yön veren isimlerden biridir. Eşya güvenliği, müşteri memnuniyeti ve ekonomik hizmet sağlamak, bizim öncelik verdiğimiz hususlardır.

 

Tesisimiz 7/24 özel güvenlik kamerası sistemleri ile kontrol altındadır. Bununla birlikte, depolarımızın güvenliğinden sorumlu olan güvenlik görevlileri ile çalışmaktayız. Bu da demek oluyor ki, firmamızdan eşya depolama hizmeti aldığınızda, eşyalarınız yüksek güvenlikli bir şekilde saklanmaktadır.

 

Eşya depolama firmaları arasından seçim yaparken siz de güvenilir ve tanınan bir şirketi seçmelisiniz. Kendini bu alanda kanıtlayan firmamız, eşya depolama hizmetinde her daim yanınızdadır! İster uzun süreli ister kısa süreli olsun, bütün eşyalarınızı güvenle saklayacağınız bir depolama hizmeti için hemen bize ulaşabilirsiniz.

 

Eşya Depolama Hizmetinin Avantajları

Eşya depolama hizmeti, tahmin ettiğinizden daha fazla avantajı beraberinde getirir. Bunlardan en önemlileri:

 

 

Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eşya depolama hizmetiyle ilgili merak edilen sorular ve cevapları şu şekilde sıralanabilir:

 

Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Bu konuda her şirketin kendine özel kriterleri ve uygulamaları bulunmaktadır. Kısacası hizmet şekli firmadan firmaya farklılaşabilir. Kaliteli hizmet almak, doğru firmayı seçmeyi gerektirir. Müşteri istek ve beklentilerine uygun bir hizmet politikası sağlayan eşya depolama firmaları, profesyonel hizmet almanızı kolaylaştırır.

 

Peki, eşya depolama nasıl yapılır? Bu soruyu şöyle açıklayabiliriz. İlk olarak eşyalarınızın zarar görmemesi adına paketleme işlemi gerçekleştirilir. İkinci aşama ise sabitleme uygulamasıdır. Bu, eşyanızın nakliye sırasında zarar almasını önlemektedir. Üçüncü aşama ise eşyanın depoya taşınmasıdır. Bu adımda çoğu profesyonel firma, asansörlü eşya taşıma yapmaktadır. Siz de kaliteli ve problemsiz bir süreç için bizi tercih edebilirsiniz.

eşya depolama

eşya depolama, ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama

Ev Eşyası Depolama Nasıl Yapılır?

 

Çoğu insanın ihtiyaç duyduğu ev eşyası depolama hizmeti, özellikle son yıllarda büyük ilgi görüyor. Fazlalık eşyaları çatı katı, balkon, apartman boşluğu, bodrum katı, bahçe gibi alanlara koymak yerine, ev eşyası depolama hizmetinden yararlanmak çok daha doğru bir uygulamadır. Evinizi taşıyacağınız, şehir değiştireceğiniz zamanlarda da bu hizmet sizin için adeta hayat kurtarıcıdır.

 

Koltuk takımı, kanepe, beyaz eşyalar, TV, mutfak masası, sandalyeler, halılar ve aklınıza gelebilecek her türlü ev eşyası depolarımızda muhafaza edilebilmektedir. Ev eşyası depolama nasıl yapılır sorusunu cevaplayalım. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi eşya depolamak için her şirketin hizmet içeriği farklıdır. Ev eşyası depolama hizmeti de üç önemli adımdan oluşmaktadır. Bunlar paketleme, sabitleme ve depoya taşıma adımlarını kapsamaktadır.

 

Ofis Eşyası Depolama Nasıl Yapılır?

Ofisteki fazla eşyaları depolama gereksiniminiz olabilir. Bir ofisi kapatıp başka bir yere taşınma süreciniz söz konusu olabilir. Sebep her ne olursa olsun, ofis eşyası depolama ihtiyacınız için en iyi çözümleri sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

 

Ofis eşyası depolama nasıl yapılır diye merak ediyorsanız; hemen anlatalım. İlk adımda ofis eşyalarınız için paketleme yapılır. Büyük ekipmanlardan küçük eşyalara kadar tüm materyalleri en iyi şekilde paketleme yaparız. Eşyalarınız için özel kutular, ambalajlar ve kartonlar kullanırız. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra ürünler araçlara sabitlenir. Böylece nakliye sırasında ofis eşyalarının zarar almasının önüne geçmiş oluruz. Eğitimli ve deneyimli personellerimiz ile eşyalarınız depolama tesisimize getirilir. Son olarak, teknolojik taşıma yöntemleri ile eşyaları depolama birimlerimize taşırız.

 

Parça Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

En çok tercih edilen eşya saklama hizmetlerinden biri de parça eşya depolama hizmeti olmaktadır. Kişisel her türlü eşyanız, güvenilir, temiz ve hijyenik depolama birimlerimizde istediğiniz kadar saklanabilir. Giysi, battaniye, küçük mutfak eşyaları, dekorasyon objeleri, tablolar, özel eşyalar gibi aklınıza gelebilecek her türlü parça eşyanın muhafazası mümkün olmaktadır.

 

Parça eşya depolama nasıl yapılır sorusuna da cevap verelim. Tıpkı büyük boyutlu eşyalarda olduğu gibi parça eşyalarınız da büyük bir titizlikle paketlenir. Araçlarımıza yüklenir, sabitleme işlemi gerçekleştirilir. Ardından depolama birimimize götürülür.

 

Eşya depolamayı kolaylaştırmak ve güvenli hizmet sağlamak için ileri teknolojiden en iyi şekilde yararlanan firmamız, müşteri memnuniyetine odaklanır. Siz de ister parça ister büyük boyutlu olsun her türlü eşyanızı bizlere emanet etmek ve kusursuz hizmet almak adına firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik