eyupsultan esya depolama

Eyüpsultan Eşya Depolama

Eyüpsultan eşya depolama kapsamında hizmet verilmektedir. Kurumsal ve özel eşyaların hepsi depolama hizmetine dahildir. Rutubetsiz temiz ortamlarda tüm eşyalar muhafaza edilir. Yüksek güvenlik sistemine sahip depolar vardır. Sürekli kamera ile depolar  izlenmektedir.

 

Eyüpsultan beyaz eşya depolama hizmeti de ev eşyaları kategorisindedir. Eşyalar paketlenerek zarar almadan taşınıyor. En uygun depoya konulan beyaz eşyalar verildiği günkü sağlamlıkta kalıyor. Nakliye sırasında birden çok eleman çalışıyor. Bu sayede nakliye sırasında herhangi bir hasar alma ihtimali ortadan kaldırılıyor. Hem nakliye hem de depolama işlemi dikkatle yerine getiriliyor. Müşteriye özel depolar mevcuttur. Üstelik müşterilere ücretsiz servis sunulmaktadır. İstanbul’un bir ucundan Eyüpsultan’a nakliye gerçekleşir.

 

Eyüpsultan Parça Eşya Depolama

Sadece büyük parça eşyalar taşınmaz. Bunların yanı sıra Eyüpsultan parça eşya depolama hizmeti de verilir. Eşyaların boyutunun ve sayısının önemi yoktur. Her boyutta olan parça eşyalar paketlenir. Paketlenen bu eşyalar özenle depolanır. Depolanma sırasında taşınma işlemi dikkatle yapılır. Hiç bir eşya taşınma ve depolanma sırasında zarara uğramaz. Eşyanın materyaline bağlı uygun koşullarda depolanma olanağı sağlanıyor.

 

Eyüpsultan Ofis Eşyası Depolama

Evrak, dosya ve kitap gibi eşyalarda sararma ve yırtılmaya izin verilmiyor. Eyüpsultan ofis eşyası depolama hizmeti bu konuda devreye giriyor. Hizmete verilen kitaplar içeriğe ve boyuta bakılmaksızın paketleniyor. Buna benzer bir diğer hizmet de Eyüpsultan arşiv depolama hizmeti. Bu hizmet kapsamında tüm evrak ve dosyalar uygun koşullarda muhafaza edilir. Evrakların ve dosyaların izinsiz incelenmesi söz konusu değildir. Gizlilik ön planda tutuluyor.

 

Depolanma Hizmetine Dahil Olan Eşyalar

 

Ev eşyaları, kitaplar ve evraklar dışında bir çok eşya kategorisi vardır. Eyüpsultan ofis eşyası depolama bu kategorilerden biridir. Her türlü ofis eşyaları bütün ya da parça olarak depolanıyor. Uygun paketleme işlemi sonrası depolamaya hazır hale geliyor. Ofislerin taşınması sırasında bu hizmete ihtiyaç duyuluyor. Eyüpsultan elektronik eşya ve cihaz depolama, özenle yapılan bir diğer depolama hizmetidir. Bu hizmet doğrultusunda tüm elektronik eşyalar gizlilik kuralına uyularak paketlenip depolanıyor. Aklınıza gelebilecek her türlü elektronik eşya bu kategoriye dahildir.

Eyüpsultan eşya depolama hizmetinde her eşya ayrı bir özenle paketleniyor. Uygun koşullarda sahip depolarda depolanıyor. Yüksek güvenlik sistemi bu sürede sürekli devrede oluyor. Her eşyanın paketlenip depolanması titizlikle yapılıyor. Her kategoriye özel depolar hizmet veriyor. Eyüpsultan tekstil ürünleri depolama bir diğer hizmetlerdendir. Her türlü tekstil ürünü rutubetsiz ortamda muhafaza ediliyor. Depoların temiz olması ürünlerin kirlenmesini önlüyor.

 

Eyüpsultan eşya depolama hizmeti de diğer bir depolama hizmetidir. Özel eşyaların yanı sıra kurumsal eşyalar da paketlenir. Bu eşya herhangi bir kurumsal eşya olabilir. Her kuruma ait eşya depolanması mümkündür.

 

Eşyaların Depolanmasında Gizlilik Esası

 

Verilen tüm eşyalar Eyüpsultan özel ve gizli eşya depolama kapsamına dahildir. Ekstradan özel olmasını istediğiniz eşyalar müşterinin istediği gibi paketleniyor. Tüm eşyalar 7/24 kamera takip sistemi ile kontrol ediliyor. Gelip eşyalarınızı kontrol etmek gibi bir lükse de sahip oluyorsunuz. Yüksek güvenlik önlemleri ile depolama yapılıyor. Özel bulduğunuz her eşya bu kapsamadır. Tamamen müşterinin isteği odaklı hizmet veriliyor.

 

Depolama Hizmetinin Fiyatları

En uygun fiyatlar ile anlaşma yapılması mümkün. Eşyaların sayısı ve depolama süresi fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır. Yapılacak işlemin niteliğine göre bir fiyat aralığı verilir. Eşyaların kaplayacağı metrekare hesabına bağlı olarak da değişir. Kapladığı alan boyunca fiyat değeri oynamaktadır. Ofis eşyalarının depolanması fiyat artışına sebep olur.

 

 

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik