Fatih Eşya Depolama

Fatih eşya depolama hizmeti sağlarken parça eşya taşıma ev eşyası nakliye ve buna benzer birçok depolama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Parça veya bütün olmak üzere her eşyanın depolanması mümkün. Uygun koşullarda sahip depolarımız var. Temiz ve rutubetsiz depolarda muhafaza ediyoruz. Yüksek güvenlik önlemleri mevcuttur.

 

Ev eşyası kapsamında olan beyaz eşyalar da depolanıyor. Fatih beyaz eşya depolama bu kapsamda hizmet veriyor. Tüm beyaz eşyalar buna dahildir. Beyaz eşyaların zarar görmeden taşınması sağlanıyor.

 

Eşyalar Nasıl Depolanıyor?

Depolanmasını istediğiniz özel ya da kurumsal eşyalarınız için hizmet veriliyor. Tamamen müşterinin isteğine bağlı hareket ediliyor. İstanbul’un her yerinden Fatih’e nakliye yapılıyor. Nakliye işlemi özenle yerine getiriliyor. Eşyalara en uygun paketleme yöntemi uygulanıyor. Her kişiye özel depo alanları veriliyor. Her eşyaya sigorta yapılıyor. Fatih parça eşya depolama hizmeti de mevcuttur. Eşyalar bütün halinde olması şart değildir. Parça eşyalar da özenle paketlenip depolanıyor.

 

Kurumsal Eşya Depolama Hizmeti

 

Sadece özel mülkiyete ait eşyalar depolanmıyor. Fatih kurumsal eşya depolama hizmeti de veriliyor. Bu doğrultuda her türlü kurum ve kuruluşa ait eşyalar depolanıyor. Devlet ya da özel kuruluş olması arasında bir fark yoktur. Her bakımdan tüm eşyalar özenle paketleniyor. Paketlenen bu eşyalar kuruma özel tahsil edilen depolarda muhafaza ediliyor.  Ve istenilen zaman da teslimi sağlanıyor.

 

Hangi Eşyalar Depolanıyor?

 

Her eşya ayrı kategoriye ayrılarak depolanıyor. Bir diğer kategori de Fatih ofis eşyası depolama kapsamındadır. Metrekare olarak hesaplanan eşyalar uygun koşullarda depolanıyor. Ofise ait eşyalar parça olarak da depolanıyor.   Evrak ve dosyalar özenle paketleniyor. Ofise ait arşiv dosyaları düzene uygun depolanıyor. Fatih arşiv depolama hizmeti bu kapsamda hizmet verir. Her türlü evrak ve dosya yıpranma yapılmadan paketlenir. Buna benzer olan Fatih kitap depolama hizmeti aynı doğrultudadır. Her tür kitap depolanıyor. Depolanma süresi boyunca sararma ve nemlenme yapması mümkün değildir. Her depo yerleştirilen ürünün materyaline bağlı ayarlanır. Eşyalarınızı ilk gün ki gibi teslim almanız sağlanıyor.

 

Fatih antika eşyaları depolama imkanı da mevcuttur. Dikkatle nakliye ediliyor ve paketleniyor. Kişiye özel verilen depolarda muhafaza ediliyor. Başka bireylere ya da kurumlara ait eşyalarla karışması söz konusu değildir. Tüm eşyalar 7/24 kamera sistemi ile izleniyor. Müşteriler de istediği zaman eşyalarını görebiliyorlar. Özel olan her eşya gizlilik ve özellik kapsamında paketlenip depolanıyor. Fatih özel ve gizli eşya depolama doğrultusunda hizmet veriliyor. Bu eşyanın ne olduğu fark etmiyor. Eşyalar kişinin istediği gibi paketlenip ona özel depoda depolanıyor. Eşyaların içeriği kimse ile paylaşılmıyor.

 

Kişisel olan tüm eşyaların depolanması mümkündür. Bu kapsamda tekstil ürünleri ve elektronik cihazlar da vardır. Fatih elektronik eşya ve cihaz depolama hizmeti veriliyor. Bu doğrultuda tüm elektronik eşyalar paketleniyor. Müşterinin istediği süre miktarınca depoda muhafaza ediliyor. Diğer bir eşya depolama kapsamında ise tekstil ürünleri vardır. Fatih tekstil ürünleri depolama hizmeti mevcuttur.

 

Depolama Süresi Boyunca Güvenlik Önlemleri

 

Eşyalar nakliye edilip depolara araçlar ile taşınır. Taşınma esnasında eşyaların zarar görmemesi adına güvenlik önlemleri alınır. Nakliye edilen eşyalar özenle paketlenir. Bu eşyalar uygun koşullarda ki depolara konulur. Müşterinin istediği süre boyunca orada muhafaza edilir. Ve bu depolar yüksek  güvenlik önlemleri ile korunur. Sürekli güvenlik kameraları ile izlenir. Eşyalar zarar görmeden saklanır.

 

Depolama Fiyatını Belirleyen Unsurlar

 

Eşyaların depolanma süresi fiyatı belirler. Fiyat için metrekare hesabı baz alınıyor. Eşyaların kapladığı alan başına fiyat veriliyor. Ücretsiz servis hizmetleri vardır. Bu hizmet ile eşyaların taşınması ücretsiz yapılır.

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik