diyarbakir esya depolama 670x300 1

Feriköy Eşya Depolama

Feriköy eşya depolama hizmet alımında kaliteli, güvenli ve garantili depo hizmetine sahip olmak için firmamızdan destek alabilirsiniz. Uzmanlığı ve deneyimi ile sizlere depo hizmetinde yardımcı olan firmamız, eşyanızın belirlenen süre içinde korunmasına yardımcı oluyor. Sizin için maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyalarınızın Avrupa standartlarına sahip olan özel depo alanlarında muhafaza edilmesini sağlayarak eşyanızın herhangi bir zarar görmesine de mâni oluyoruz.

Sadece ev değil, aynı zamanda ofis gibi iş yerinizde bulunan makine, cihaz ve buna benzer tüm eşyanızın muhafazasında da gerekli hizmeti vermekteyiz. Firmamız Feriköy ofis depolama hizmetinden size ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sunarken aynı zamanda eşyanızın sigorta güvencesi ile korunmasını sağlar.

Parça Eşya Depolama Hizmeti

Feriköy parça eşya depolama hizmet alımında firmamızdan gerekli desteği kolaylıkla alabilirsiniz. Ev ya da iş yerinizde bulunan bazı eşyaların belli süreliğine muhafaza edilmesinde uygun fiyat garantilisinde de yararlanabilirsiniz. Uzman personelimizden gerek duyduğunuz hizmeti almak için başvurunuzu yapmanız yeterlidir. Tüm eşyanın yanı sıra parça eşya depolanma hizmetinde de aynı özen ve itinalı hizmet sunulur. Aynı zamanda parça eşya depolama hizmetinde de sigorta güvencesi ile eşyanız korunur. Firmamızdan parça eşya depolama hizmeti almak için hemen başvurunuzu yaparak sizin için maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyanızın muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmet Süresi

Eşya depolama işlemlerinde alınacak olan hizmet belli süreliğine sunulur. Günlük, haftalık, aylık ya da daha uzun süre için yıllık olarak da depo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Depo kiralama işlemlerinde göre son derece uygun fiyat ile sunulan depolama hizmetleri ayrıca tüm güvenlik önlemleri ile eşyanızın korunmasına da destek olur.

Firmamız yılların deneyim ve tecrübesi ile size ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sunuyor. Avrupa standartlarına göre hazırlanan özel odalarda eşyalarınız saklanır.Eşyanız yedi gün yirmi dört saat güvenli kameraları ile korunmasının yanı sıra güvenlik personeli desteği de sağlanır. Hemen firmamızın sunduğu hizmetler ile ilgili bilgi almak için müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek başvurunuz da yapabilirsiniz

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik