florya eşyaa depolama

Florya Eşya Depolama

Florya Eşya depolama isterseniz evinizde fazlalık olan kullanmaya imkânınız olmadığı eşyalar olabilir. Bu eşyaları sağlam bir şekilde muhafaza edilmesini istediğiniz eşyalarınız için veya tüm eşyalarınız için güvenli bir seçenektir. Florya eşya depolama ise bu seçeneklerin en güvenli adreslerinden birisidir. Zira hem nakliye imkânı sunarak eşyalarınızı evinizden ya da işyerinizden almaya geliyor.

Aynı zamanda paketlememizi istediğiniz her türlü kaba eşya, beyaz eşya veya mobilya gibi malzemelerinizi paketliyor ve güvenli bir şekilde araca taşıyoruz. Sonrasında depolarımızdan eşyalarınızın büyüklüğüne ve içeriğine en uygun olan yere yerleştiriyoruz. Bu şekilde istediğiniz süre zarfı içerisinde eşyalarımızı muhafaza ediyor ve dilediğiniz vakitte sizlere tıpkı ilk aldığımız gibi teslim ediyoruz.

Florya Ofis Depolama

Florya ofis depolama olarak işinde uzman ve ehil olan ekibimizle sizlere hizmet sunuyoruz.  Ofisleriniz de bulunan özel ya da genel malzemelerinizi de tıpkı ev eşyalarınız gibi rahatlıkla bizlere teslim edebilirsiniz. Ofislerde bazen daha detaylı ve küçük birçok eşya bulunduğundan dolayı koliler halinde paketleyerek size en uygun şekilde muhafaza etme imkânı da sunuyoruz.

Sizler yeni ofise geçene kadar yada eşyalarınızı dilediğiniz yere teslim etmemizi isteyene kadar biz eşyalarınızı en güvenli yere depoluyoruz. Eğer ofis malzemeleri içerisinde evrak tarzında nemlenecek malzemeler bulunuyorsa onlara en uygun yerlere yerleştiriyor ve güvenliğini ön planda tutuyoruz.

Florya Parça Eşya Depolama

Aklınıza gelebilecek her türlü malzemenin en sağlam şekilde paketlenmesi, taşınması ve depolanması için hizmet veren Florya parça eşya depolama avantajları saymakla bitmiyor. Bu hizmete ihtiyaç duyduğunuz anda ertelemeden sizin istediğiniz vakitlerde eşyalarınızı teslim alıyor ve bütçenize uyum sağlayacak fiyatlar belirliyoruz.

Tüm bilgileri önceden sizlere vererek hizmet sonunda herhangi bir sorun yaşanmasının da önüne geçiyoruz. Ayrıca sırtınızda yük olan fakat bir o kadar da güvenli korunma isteyen eşyalarınıza sizin için sahip çıkıyoruz. Ayrıca tecrübeli elemanlarımız sayesinde taşınma esnasında da titizlik gösteriyor ve en ufak bir çizik dahi almamalarını sağlıyoruz. Bu sebeple bizleri istediğiniz vakitte tercih edebilir ve gözünüz arkada kalmayacak şekilde eşyalarınızı teslim edebilirsiniz

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik