esya depolama 1

Göktürk Eşya Depolama

Göktürk eşya depolama her türlü eşyanız için profesyonel depolama hizmeti veriyoruz. Profesyonel eşya depolama çözümlerimiz ile firmamız olarak memnun kalacağınız sonuçlar sunuyoruz. Firmamız olarak her işlemi sözleşme kapsamına sokuyor ve garantili bir hizmet sunuyoruz. Eşyaların depolanması için firmamızdan her konuda bilgi alabilirsiniz. İşinde uzman olan ekibimiz eşyalarınıza hiçbir hasar vermeden uygun koşullarda depolama alanlarına taşır. Depolama alanlarımız özel sistemle donatılmış her zaman düzenli olarak temizlenen alanlardır. Ayrıca 24 saat boyunca korunan ve güvenlik kameraları ile eşya depolama alanlarımız son derece güvenlidir. Eşya depolama ve ücretleri eşyaların miktarına göre değişir. Firmamızda her türlü eşyanız için uygun boyutlarda depolama alanlarımız mevcuttur.

Göktürk Ofis Eşyası Depolama Hizmeti 

Göktürk ofis eşyası depolama hizmeti ile taşınma sürecinde beklemesi gereken her türlü ofis eşyanızı güvenle saklıyoruz. Eşyalarını için depolama alanlarımızda uzun süre muhafaza edileceği düşünülerek ambalaj sisteminden geçirilir. Ambalaj malzemesi olarak kaliteli ve birinci sınıf malzemeler kullanıyoruz. Deponun bir yedek anahtarı diz müşterilerimiz de bulunur. Eşyalarınıza sizden başka hiç kimse ulaşamaz ve kullanamaz. Eşyalarınız depolamadan önce ücretsiz olarak eşyalarınızın bulunduğu adrese bir ekspertiz gönderiyoruz. Ekspertiz eşyaların taşınma ve paketlenmesi hakkında size bilgi beyanında bulunur. Nakliyat ve depolama hizmetinin kusursuz olması bakımından ekspertiz hizmeti önemlidir. Firmamız olarak sizlere en iyi eşya depolama hizmetini sunmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Göktürk Parça Eşya Depolama Hizmeti 

Göktürk parça eşya depolama hizmeti ile birkaç parça eşyanızı bile depolarımızda saklayabilirsiniz. Dönemsel olarak kullanılan motosiklet ya da bisikletleriniz depolama alanlarımızda güvenle muhafaza edilir. Ayrıca hobi ve sanat malzemeleri antika gibi eşyalarınız özel ambalaj işlemden geçirilerek saklanır depolamadan bir gün önce eşyalarınızı en iyi işçilik ile paketliyoruz. Eşyalarınızı adresinizden alarak güvenli bir şekilde depolama alanlarımıza yerleştiriyoruz. Eşyalarınızın miktarına göre depolama fiyatlarımız belirlenir. Firmamız olarak müşterilerimize en uygun fiyatlı kaliteli eşya depolama hizmeti veriyoruz. Eşya depolama şirketimize web sitemizden ya da telefon numaralarımızdan ulaşarak her konuda bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik