bagcilar esya depolama

Güngören Eşya Depolama

Güngören eşya depolama hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz depolama hizmeti en hijyenik koşullarda güvenli bir şekilde yapılıyor. Depolar rutubetsiz ve temiz ortamlar olarak ayarlanıyor. Depolanan her eşya sigortalanıyor. Depolar gün boyu kameralar ile izleniyor.

Yüksek güvenlik sistemine sahip olan depolar vardır. Bu depolar kişiye özel tahsil ediliyor. Her eşya kategorisi farklı paketleme yöntemleri ile paketleniyor. Ev eşyaları kategorisi dahilinde beyaz eşyalar da depolanıyor. Güngören eşya depolama kapsamında hizmet veriliyor. Her türlü beyaz eşyalar nakliye ediliyor. Taşınan bu eşyalar boyutuna göre paketleniyor. Taşınma  süresi boyunca çok dikkatle hareket ediliyor. Eşyaların zarar görmesi söz konusu değildir.

Güngören Depolanan Eşyaların Boyutları

Depolanacak olan eşyaların boyutu fark etmiyor. Büyük eşyalar  depolandığı gibi parça eşyalar da depolanır. Beyaz eşya gibi, kitaplar dahi bu hizmete verilebilir. Güngören parça eşya depolama kapsamında hizmet veriliyor. Her formda eşyalar bu kapsama dahildir. Evraklar, dosyalar dahi depolama hizmetine dahil ediliyor. Bu konuda Güngören ofis eşyaları depolama hizmeti görev alıyor. Arşive dahil olan her türlü evrak depolanıyor. Kurumsal ya da kişisel arşiv eşyalarının hepsi paketleniyor. Dosyaların hepsi paketlenirken gizlilik esas alınıyor. Kağıtlar sararma ya da yıpranma yapmaz. Önlem için depolar uygun şartlarda ayarlanır.

 

Bu doğrultuda kitap depolama hizmeti de mümkündür. Güngören eşya depolama hizmeti bu kapsamda görev alır. Her içeriğe sahip kitaplar paketleniyor. Kitap sayısı önemli değildir. Paketlenen kitaplar uygun depolarda muhafaza ediliyor. İstenilen süre boyunca o depoda kalıyor.

Ofis Eşyaların Depolanması

Depolanacak olan eşyalar kurumsal ya da kişisel olabilir. Güngören ofis eşya depolama hizmeti bu doğrultuda çalışıyor. Her türlü kurum ve kuruluşa ait eşyalara depolama hizmeti veriliyor. Özel ya da devlet kurumu farketmeksizin eşyalar özenle paketleniyor.  Paketlenen eşyalar kuruma özel depolarda saklanıyor. Başka eşyalar ile karışmasına olanak tanınmıyor. Kurumsal eşyalar gibi ofis içi eşyalarda depolanıyor. Güngören eşya depolama hizmeti veriliyor. Ofisin içine ait olan her türlü eşya paketleniyor. Taşınarak depolara getiriliyor. Nakliye İstanbul’un her semtinde ücretsiz servisle yapılıyor. Müşteri memnuniyet bu doğrultuda esas alınıyor.

Kişisel Eşyaların Depolanması

Her türlü kişisel eşya gizliliğe uyularak depolanıyor. Bu eşyalara özel eşyalar da dahil oluyor. Güngören özel ve gizli eşya depolama hizmeti veriliyor. Paketlenen eşyaların içeriği kimse ile paylaşılmıyor. Nakliye aracı ile direk depoya getiriliyor. Depoya yerleştirilen bu eşyalar gün boyu kameralar ile takip ediliyor.

 

Kişisel eşya kapsamında olan başka ürünler de vardır. Güngören tekstil ürünleri depolama hizmeti bu doğrultuda görev alıyor. Her türlü tekstil eşyası özenle paketleniyor ve nem almayan havadar depolarda muhafaza ediliyor. Güngören elektronik eşya ve cihaz depolama hizmeti de mümkündür. Kişisel gizlilik esas alınarak içeriğe asla açılıp bakılmıyor. Tüm elektronik eşyalarınız paketleniyor ve depolanıyor. Hem iç hem de dış cephede bulunan güvenlik kameraları ile eşyalar gözlem altında kalıyor.

 

Değerli eşyalar sınıfında yer alan antika eşyalar da itina ile paketleniyor. Güngören antika eşyaları depolama hizmeti bunun için vardır. Hasar almadan tüm antika eşyalar taşınıyor. Uygun paketleme yöntemi uygulanıyor ve depolanıyor. Birden fazla eleman ile taşıma gerçekleşiyor. Eşyanın hasar almaması adına tüm önlemler alınıyor.

 

Güngören Eşyaların Depolanma Maliyeti

 

Depolanacak olan eşyalar için önceden fiyat veriliyor. Depolama süresi fiyatı etkiliyor. Eşyalardan depolanacağı süre boyunca ücret alınıyor. Metrekare hesabına bağlı kalınıyor. Eşyaların kaplayacağı alan fiyatı etkiliyor. Nakliye ve taşıma aşamasında servisler ücretsiz oluyor. Müşteri memnuniyeti daima öncelikli tutuluyor.

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik