hasköy eşya depolama

Hasköy Eşya Depolama

Birçok depolama ve nakliyat firması olduğu halde bizler Hasköy eşya depolama firması olarak sizlere birçok avantaj sunuyor ve fayda sağlıyoruz. Bunların başında eşyalarınız için verdiğimiz güven teminatı geliyor.

Eşyalarınızı sigortalı olarak sizden alıyor, başlarına herhangi bir zarar gelmemesi için onları güvence altına alıyor ve en güvenli şekilde istediğiniz süre zarfında muhafaza ediyoruz. Aynı zamanda eşyalarınızın taşınma esnasında kırılmaması veya sallanarak çatlamaması için de en pratik şekilde paketleme işlemi gerçekleştiriyoruz. Bunun için de bu işte eğitim almış uzman çalışanlarımız sizlere hizmet veriyor. Eşya Depolama gibi ihtiyaçlarınızda güven çok önemlidir. Çünkü eşyalarınız çalınabilir veya rutubetten kaynaklı zarar görebilir. Bu durumlar oldukça önemlidir.

Hasköy Ofis Depolama

Hasköy ofis depolama olarak da hizmet veren firmamız ofisinizde yer alan eşyaların özel olarak paketlenmesinde de sizlere yardım ediyor. Bazı eşyalar birbirinin yanına konularak birleştirmek mümkün oluyorsa onları birleştirerek daha kolay taşınmasını ve depo süresince daha sağlıklı stoklanmasını da sağlıyoruz.

Malzememiz her ne olursa olsun depremde, su basması yada yangın gibi durumlarda sizi en küçük bir zarara dahi uğratmamak için onları sigortalıyoruz. Bu şekilde muhafaza ettiğimiz eşyalar sizin istediğiniz vakitte yine aynı hassasiyette size teslim ediliyor. Bu sayede müşteri memnuniyetine de önem vererek aramızdaki bağı koruyor, sizlerden alacağımız en küçük olumlu yoruma dahi özen gösteriyoruz.

Hasköy Parça Eşya Depolama

Mobilya, beyaz eşya gibi malzemelerinizin depolanmasını sağladığınız gibi, parça eşyalarınızın paketlenerek uzun süreli muhafaza edilmesini istiyorsanız Hasköy parça eşya depolama olarak bu isteğinize de olumlu yanıt veriyoruz. Bu hizmette önemli olan eşyaları bulunduğunuz yerden alarak direk depoya götürmek değildir.Asıl önemli olan husus, eşyalarınızın düzenli ve güvenli bir şekilde paketlenmesini sağlayarak muhafaza edilmesidir.

Hasköy Eşya Depolama Fiyatları

Bizler hizmetimize başlarken öncelikle buna dikkat ediyoruz.Eğer taşınma esnasında kolilerde sallanma ve eşyaların zarar görme ihtimali varsa, birleştirilmesi mümkün olan eşyaları birleştirerek daha sağlam bir şekilde muhafaza edilmesini amaçlıyoruz. Sonrasında tüm parça eşyalarınızı tartarak sizi mağdur etmeyecek ve elemanlarımızın da hakkını zayi etmeyecek şekilde adil bir fiyat belirliyoruz. Bu bilgileri size önceden vererek hizmet sonunda herhangi bir anlaşmazlık yaşanmasının da önüne geçiyoruz

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik