İkitelli Eşya Depolama

İkitelli eşya depolama ile müşterilerimize kaliteli ve profesyonel eşya depolama hizmeti veriyoruz. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyor. Eşyalarınız istediğiniz zaman adresinizden alınarak firmamızın depolama alanlarında saklanır. Depolama öncesinde firmamıza ait olan depolama alanlarını gelip kendiniz de görebilirsiniz. Depolama alanlarımız düzenli olarak temizlenen ve ilaçlanan alanlardır. Depolama alanlarımızda eşyalarınız depolama süresi boyunca sigortalanır. Eşya sigortası sayesinde olası herhangi bir hasara karşı zarar poliçe tarafından karşılanır. Eşya depolama hizmetinde paketleme ve ambalaj yapıyoruz. Talebiniz halinde eşyalarınız ekibimiz tarafından sökülerek ambalajlanır. Nakliyat araçlarımız eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için tasarlanmıştır. Eşyalarımız taşınması sırasında çizilmez ve hasar görmez.

İkitelli Ofis Depolama 

İkitelli ofis depolama ile ofis ya da büro eşyalarınız firmamızın güvenli alanlarında depolanır. Taşınma ya da tadilat sürecinde ofis eşyalarınız için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız olarak adresinize gelerek eşyalarınızı inceliyor ve size buna göre bir fiyat beyanında bulunuyoruz. Anlaşma sağlanması halinde depolanacak eşyaların hepsinin listesi tek tek çıkarılır. Bir nüshası da müşterimizde bulunan bu liste ile hiçbir eşyanız kaybolmaz. Eşyalarınızın sökülme ve paketleme işlemi nakliye ekibimiz tarafından yapılır. Böylelikle oluşabilecek hasar riskini en aza indirgeriz. Eşyalarınız için uygun olan aracı adresinize getirerek eşyalarınızı özenli yerleştiriyoruz. Nakliye aracına yerleştirilen eşyalar sarsılmadan güvenle depolama alanlarına götürülür.

İkitelli Parça Eşya Depolama 

İkitelli parça eşya depolama ile müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli parça eşya depolama hizmeti veriyoruz. Parça eşya depolama hizmeti oldukça avantajlıdır. Bu hizmet ile dönemsel kullanılan eşyalar ya da evlerinizde yer kaplayan eşyalar depolama alanlarımızda muhafaza edilir Bu sayede evlerinizde metrekareden tasarruf etmiş olursunuz. Parça eşya depolamada motosiklet ya da bisiklet gibi dönemsel kullanılan eşyalar depolanabilir. Ya da yazlığınızda kullanmış olduğunuz eşyalarınızı depolama alanlarımızda saklayabilirsiniz. Parça eşya depolama hizmetimizde de diğer hizmetlerde olduğu gibi ambalaj ve paketleme yapıyoruz. Eşya depolama firmamıza web adresimizden telefon ile ulaşabilirsiniz. Bizden dilediğiniz zamanda eşya depolama hizmeti ile ilgili bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz

Leave a Comment

Animodes