İstinye Eşya Depolama

Ev ya da işyerinizde bulunan eşyanın bazılarının ya da tamamının belli süreliğine muhafaza edilmesi ihtiyacı ile karşılaşabilirsiniz. Yeni alınan eşyaları ya da farklı adrese taşınacak olan eşyaların muhafazası veya gerçekleştirilecek olan tadilat gibi durumlar sebebi ile eşyanızın herhangi bir zarar görmemesi için depomuza aktarılmasına yer verebilirsiniz. İstinye eşya depolama hizmetimizden yararlanarak konusunda uzman ve de tecrübe sahibi olan ekibimiz mevcuttur.

Avrupa standartlarına uyumlu olan depolarımızda eşyanızın depolanmasına yer verilir. Ev eşyanızın yanı sıra iş yerinizde bulunan eşyanızın da depolanmasında firmamızdan gerekli hizmeti alabilirsiniz. İstinye ofis depolama hizmetini almak için firmamız müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek gerekli hizmeti alabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmetinde Ücretsiz Eksper Desteği

Evinizin ya da iş yeri gibi birçok farklı alanınızda bulunan eşyaların depolanması işlemlerinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Eşya depolama işlemlerinde tüm eşyanın yanı sıra İstinye parça eşya depolama hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Eşya depolama hizmetlerimizden yararlanmak için firmamız müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz hizmet için başvurunuzu yapabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti ile ilgili olarak gerçekleştireceğiniz hizmet başvurusu sonrasında yetkili personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak eksper hizmetini verir. Ücretsiz olarak sunulan eksper hizmeti ile ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanın muhafaza edilme bedeli de belirlenir. Belirlenen fiyat tarafınıza bildirilerek onayınız alınır. Onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi imzalanarak işlemler belirlenen tarihte sunulur.

Eşya Depolama da Sigorta Güvencesi

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanın depolanması işlemlerinde konusunda uzman ve de deneyim sahibi olan ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sunar. Eşyanın depolanması işlemlerinde büyük bir özen ve titizlikle hizmet sunan ekibimizin yanı sıra Avrupa standartlarına uygun olan depolarında sunulması sağlanır. Eşyanızın depolanması işlemlerinde alınan tüm önlemlere karşın sigorta kapsamında da eşya bedelinin güvence altına alınması sağlanır. Kaliteli, güvenli ve garantili eşya depolama hizmetinden yararlanmak için hemen firmamız müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek gerekli desteği talep edebilirsiniz. Firmamızdan haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati hizmet alabilirsiniz.

Leave a Comment

Animodes