basaksehir esya depolama

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama hizmetini veren firmamız eşyanın korunacağı depo alanlarının en iyi şartlarda düzenlendiği bir firmadır. Özellikle gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve eşyaların korunması adına günümüzdeki taşınmanın artmış olduğu düşünülürse Kadıköy ev eşyası depolama hizmeti de en çok talep edilen hizmetlerimiz arasındadır.

Özellikle evinde değerli eşyaları bulunan ve aynı zamanda tatil amaçlı yurtdışı ya da yurt içi seyahatlerde evdeki değerli eşyaların korunması adına firmamız tarafından Kadıköy eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Saklanması gereken eşyalar için ise Kadıköy özel ve gizli eşya depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kadıköy Eşya Depolama Hizmetinin Avantajları

Bazen ofis taşıma işlemleri sırasında oldukça değerli eşyaların koyulacak yer bulunamadığı için çöpe atılır ya da değerinden daha az bir fiyatla satılır. Bu noktada devreye Kadıköy ofis eşyası depolama hizmeti girmektedir. Depo içerisinde eşyalar hem uzun bir süre korunmuş olur, hem de ilerleyen zamanda eşyalarını tekrar kullanabilme imkanı da bulmuş olursunuz.

Günümüzde özellikle şehirler arası taşıma işlemlerinde ya da yurtdışı taşınma işlemlerinde beyaz eşya taşınmasın maliyetli olduğu için götürülememe durumları olmuştur. Bu durumda da yine firmamız bünyesinde Kadıköy eşya depolama hizmeti vardır.

Aynı zamanda firmamız tekstil sektöründe de firmaların fazla üretmiş olduğu tekstil ürünlerinin korunması adına da Kadıköy tekstil ürünleri depolama hizmeti sunmaktadır. Bu sayede üretiminiz devam eder ve üretilen eşyalarınız en iyi depo alanlarında korunmuş olur.

Kadıköy Eşya Depolama Alanlarının Özellikleri

Firmamızda eşyaların depolandığı alanlar doğal afetlere karşı dayanıklı bir ortamdan oluşmuştur. Yine depo içerisi özel kameralarla denetlenip sürekli gözetim altında tutulur. Aynı zamanda depoda farklı eşya türleri için ayrı bir depo alanı oluşturulur.

Bu sayede farklı eşya tipleri  en iyi şekilde korunmuş olacaktır. Aynı zamanda depolanacak eşyalar belirli bir kriterlere göre belirlenerek ayrı ayrı paketleme işlemleri sayesinde en güvenli şekilde muhafaza edilir.

Aynı zamanda depoda oluşabilecek böceklenme durumuna ya da nem durumuna karşı odanın içerisindeki nem oranları sürekli kontrol edilir. Depodaki eşyası hakkında bilgi almak isteyen eşya sahiplerine ise anında bilgi iletimi gerçekleşmektedir. Eşyaların güvenliğinden emin olup eşya sahipleri daha rahat olmaktadır.

Kadıköy Eşya Depolama ve Paketleme İşlemi

Kadıköy eşya depolama hizmeti verilirken profesyonel bir şekilde paketleme işlemi de gerçekleştirilir. Özellikle Kadıköy parça eşya depolama hizmeti içerisinde bulunan hizmet sayesinde eşyalar tek tek belli bir özelliğe göre ayrılır. Bu özellik genel itibarıyla kırılabilecek eşyalar, mobilyalar ya da diğer hassas eşya türleridir. Bu kategoriden sonra balonlu paketleme işlemleri ile eşyalar en iyi şekilde koruma altına alınır.

Aynı zamanda Kadıköy kitap depolama hizmeti sunulurken kitaplar için özel olarak su geçirmez bir paketleme işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede kitaplar nemden ya da zaman içerisinde ısıdan etkilenmez. Kadıköy depolama hizmetleri sadece bu hizmetler ile sınırlı değildir. Aynı zamanda Kadıköy kurumsal eşya depolama hizmeti adı altında kurumsal yerlere, şirketlere ya da alanlara da depolama hizmeti sunulmaktadır.

Kadıköy Ofis Eşya Depolama Sigortalama İşlemi

Firmamız Kadıköy arşiv depolama hizmeti seçeneğinden tutun daha birçok alanda seçenekler sunan bir firmadır. Eşyaların depolanması sonrasında oluşabilecek kaza riskini en aza indirmek ve güvence altında tutabilmek adına sigortalama hizmeti yapmaktadır.

Bu hizmet sayesinde eşyalar olası kazalara karşı korunur ve aynı zamanda çalınma, kaybolma gibi durumlarda ise teminat yöntemi ile zarar gören kişiler firmamız tarafından zararları en iyi şekilde karşılanır.

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik