eşya depolama 11

Karaköy Eşya Depolama

Karaköy eşya depolama modern depolama alanları ile güvenilir eşya depolama hizmeti sunuyor. Firmamız olarak eşya depolama konusunda tecrübe sahibiyiz. Evinizde ya da ofisinizde taşınma veya tadilat sürecinde depolanması gereken eşyalarınızı profesyonel bir şekilde muhafaza ediyoruz. Eşya depolama hizmeti sayesinde yüksek kira ücretleri ödemezsiniz. Depolama alanlarımızda eşyalarınız ekonomik bir şekilde güvenle depolanır. Depolama alanlarımızı aylık ya da yıllık bazda da kiralayabilirsiniz. Yıllık kiralama yapan müşterilerimiz için özel indirimlerimiz mevcuttur. Depolama alanlarımız her türlü hava koşuluna uygun bir şekilde yapılmıştır. Ayrıca düzenli olarak ilaçlanır ve temizlenir. Bu alanlarda tüm evinizin eşyasını ya da birkaç parça eşyanızı saklayabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti için firmamıza bir telefon ile ulaşmanız mümkün.

Karaköy Ofis Depolama

Karaköy ofis depolama ile büro ya da ofis eşyalarınızın depolanmasını sağlıyoruz. Firmamız olarak eşya paketleme ve ambalaj hizmeti de sunuyoruz. Bizimle irtibata geçmenizin ardından adresinize ekspertiz yönlendiriyor ve eşyalarınızı inceliyoruz. Eşyaların miktarına göre depolama alanı büyüklüğü belirleniyor ve size depolama ve taşıma ücreti çıkarılıyor. Anlaşma sağlanması durumunda nakliye ekibimiz adresinize gelerek eşyalarınızın sökülme, paketleme ve taşıma işlemini gerçekleştiriyor. Firmamız uzman ve güvenilir kişilerden oluşan ekip ile çalışan bir eşya depolama firmasıdır. Bizden güvenle eşya depolama hizmeti talep edebilir ve eşyalarınızı gönül rahatlığı ile nakliye ekibimize teslim edebilirsiniz. Firmamız ile web sitemizden ya da telefonla irtibat kurabilirsiniz.

Karaköy Parça Eşya Depolama

Karaköy parça eşya depolama hizmeti ekonomik ve avantajlı bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde ister bir koli isterseniz birkaç parça halıyı bile depolamanız mümkün. Mevsimsel kullanılan eşyalar evde yer kaplıyor ise firmamıza müracaat edin. Ya da kullanmadığınız ve ileride kullanmayı düşündüğünüz eşyalarınızı depolama alanlarımıza alalım. Bu sayede evinizde yer açılacak ve eşyalarınız da emin ellerde olacaktır. Firmamıza ait olan depolama alanlarımız, temiz, güvenli ve korunaklı alanlardır. Bu alanlar 7 gün 24 saat son teknoloji kamera sistemi ile izlenir. Ayrıca depolama alanlarımızı sürekli olarak koruyan bir güvenlik personelimiz de mevcuttur. Firmamızdan her türlü eşyanız için depolama hizmeti talep edebilirsiniz.

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik