Kemerburgaz Eşya Depolama

Kemerburgaz eşya depolama güvenli ve temiz depolama alanları ile profesyonel eşya depolama hizmeti veriyor. Depolanmasını gereken tüm eşyalarınız firmamız tarafından özel tasarlanmış olan güvenlikli depolama alanlarımızda muhafaza altına alınır. Depolanması gereken tüm eşyalarınız adresinizde son teknoloji paketleme sistemi kullanarak ambalajlanır. Ardından büyük bir titizlikle nakliye aracına yerleştirilerek depolama alanlarına götürülür. Tüm eşyalarınız taşıma sırasında oluşabilecek her türlü kazaya karşı sigortalıdır. Depolama hizmeti haftalık aylık ya da yıllık olarak ücretlendirilir. Yıllık depolama ücretlerimiz müşterilerimize özel indirime tabidir. Ufak ve kırılacak türde olan eşyalarınız bile itina ile kolilere sarılarak paketlenir. Eşyalarınızın depoya girmesinden itibaren depo kira ücreti başlar.

Kemerburgaz Ofis Depolama Hizmeti 

Kemerburgaz ofis depolama hizmeti sayesinde yeni bir ofise geçeceğinizde ne zaman beklemesi gereken eşyalarınız için depolama hizmeti alabilirsiniz. Firmamız tarafından ofis ve büro eşyalarınız büyük bir titizlikle muhafaza altına alınır. Eşyalarınızın paketleme işlemi talebiniz halinde firmamızın uzman kadrosu tarafından yerinde yapılır. Paketleme işlemini büyük bir özen göstererek yapıyoruz. Her türlü eşyaya özel paketleme sistemimiz mevcuttur. Elektronik eşyalar ve mobilyalar türlerine uygun bir şekilde ambalajlanır. Ardından depolama alanına alınan tüm eşyalar uygun bir şekilde istiflenir. Depolama alanlarımızı her türlü böcek ve haşerata karşı düzenli olarak ilaçlıyoruz. Ayrıca bu alanlar 7 gün 24 saat güvenlik personeli tarafından korunan ve kamera ile izlenen alanlardır.

Kemerburgaz Parça Eşya Depolama Hizmeti 

Kemerburgaz parça eşya depolama hizmete birkaç parça eşyanızın bile güvenle muhafaza edilmesi için sunulan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde dönemsel olarak kullanmış olduğunuz eşyalarınız evinizde yer kaplamaz. Eşyalarınızı belli bir süre için ya da uzun bir süre için depolama alanlarında güvenle saklayabilirsiniz. Örneğin yaz döneminde kullanılan bisiklet ya da motosiklet türü eşyalar firmamız tarafından muhafaza altına alınır. Ayrıca hobi sanat malzemeleri ya da antika gibi eşyalarınız güven içinde depolarımızda saklanır. Depolanması gereken tüm parça eşyalarınız firmamız tarafından paketlenir. Bize web sitemizden ya da telefon ile ulaşarak bilgi ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Leave a Comment

Animodes