kumkapı eşya depolama

Kumkapı Eşya Depolama

Kumkapı eşya depolama taşınma sürecinde ya da farklı nedenlerden dolayı fazla gelen eşyaların depolama hizmetini yapıyor. Eşyalarımızı firmamıza ait olan güvenli depolama alanlarında sizin istediğiniz süre boyunca muhafaza ediyoruz. Taşınma sürecinde ya da öğrenci evine geçerken ve tayin gibi durumlarda eşya depolamaya ihtiyaç duyulabilir. Bu noktada firmamızın eşya depolama hizmetinden faydalanmanız mümkün. Firmamız olarak eşyalarınızı adresinizden alarak depolama ç alanlarına güven içinde taşıyoruz. 7 gün 24 saat kamera sistemi ile izlenen bu alanlar son derece güvenlidir. Eşyalarınızı depolama alanlarımıza gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Ayrıca depolama alanlarımızda yangın sensörü ve güvenlik personeli de bulunuyor. Eşyalarınız her türlü hasara karşı depolama süreci boyunca firmamız tarafından sigortalıdır.

Kumkapı Ofis Eşyası Depolama Hizmeti 

Kumkapı ofis depolama hizmeti ile ofis ya da büro eşyalarınız istediğiniz süre boyunca depolama alanlarımızda muhafaza ediliyor. Depolama alanlarımız periyodik olarak ilaçlanan ve yedi gün yirmi dört saat korunan alanlardır. Eşyalarınızı depolama alanlarımıza isteğiniz halinde kendimiz paketleyerek alıyoruz paketleme işlemini maliyeti düşürmek amacı ile kendiniz de yapabilirsiniz. Paketleme işlemini kendiniz yapacaksınız muhakkak eşyaların uzun süre bekleyeceğini göz önünde bulundurarak yapmalısınız. Ayrıca kaliteli ambalaj malzemesi kullanmanız gerekiyor. Firmamız depolama öncesinde eşyalarınızı kontrol etmek amaçlı ücretsiz bir ekspertiz gönderiyor. Ekspertiz size fiyat ve yanında bulunduktan sonra depolama süreci başlatılır.

Kumkapı Parça Eşya Depolama Hizmeti 

Kumkapı parça eşya depolama ile yüksek ücretler ödemeden makul fiyatlar ile eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Parça eşya depolama ile hobi malzemeleriniz ya da antika gibi birkaç parça eşyanız bile istediğiniz süre boyunca depolanır. Depolama alanlarımıza eşyalarınızı almadan önce yek tek kaliteli ambalaj işleminden geçiriyoruz. Eşyalarınız taşınma süreci boyunca ya da depolama alanlarında hiçbir şekilde zarar görmüyor. Ambalaj işleminde 1. sınıf paketleme malzemesi kullanıyoruz. Ayrıca depolama alanlarımız her türlü hava koşuluna karşı korunaklı bir şekilde inşa edilmiştir. Eşyalarınızı bu alanlarda gözünüz arkada kalmadan muhafaza edebilirsiniz. Firmamıza internet adresimizden ya da telefon numaramızdan ulaşıp bilgi ve hizmet talebinde bulunmanız mümkün.

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik