Ortabayır Eşya Depolama

Ortabayır Eşya Depolama hizmetlerimiz için ev ofis iş yeri eşyalarınızı en yakın depolarımızda muhafaza etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ev ya da iş yerinizde bulunan birçok farklı eşyanın belli süreliğine depo alanında muhafaza edilmesi ihtiyacı doğabilir. Ev ya da iş yeri gibi birçok farklı alanda yer alan eşyanızın tamamının ya da sadece belli kısmının muhafaza edilmesi işlemlerinde firmamızdan gerekli desteği talep edebilirsiniz. Ortabayır eşya depolama hizmetini firmamızdan almak için öncelikle firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek talebinizi iletmeniz gerekir.

İleteceğiniz talep akabinde ücretsiz olarak sunduğumuz eksper hizmeti ile depolama bedelinin de belirlenmesi sağlanmaktadır. Gerçekleştirilecek olan hizmet bedeli belirlemesi sonrasında vereceğiniz onay akabinde depomuza eşyanın nakli öncesinde hizmet sözleşmesi taraflar arasında imzalanır. Sözleşmede yer alan tarih içinde de eşyanız depomuzda muhafaza edilir.

Ofis Eşyası Depolama Hizmetleri

Ortabayır ofis depolamahizmetinden yararlanarak eşyanızın dilediğiniz süre kadar muhafaza edilmesi işlemlerinde firmamızdan destek alabilirsiniz. Ofis eşyanızın tamamının yanı sıra parça eşya depolama hizmetinde de firmamızdan yararlanmanız mümkün.Bunun için ise öncelikle müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek destek talebinizi iletmeniz gerekir.

Firmamız tarafından sunulan hizmet bedeline onay vermeniz durumunda ofis eşyanızın tamamı ya da belli kısmının depomuza aktarılması için hizmet sözleşmesi hazırlanarak taraflar arasında imzalanması sonrası hizmet sunulur.

Eşya Depolama Süresi

Ev ya da iş yerinizde bulunan birçok farklı eşyanın ya da tüm eşyanın muhafaza edilmesi işlemlerinde gerekli desteği firmamızdan talep edebilirsiniz. Firmamızın konusunda uzman ve deneyimli ekibi tarafından sunulacak olan hizmetlerden yararlanarak eşyanızın herhangi bir zarar görmeden muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Ortabayır parça eşya depolamahizmetinin alınması işlemlerinde de firmamız tarafından sunulan ücretsiz eksper hizmetini almanız sağlanır.

Kaliteli, garantili hizmet anlayışına sahip olan firmamızdan günlük, haftalık ya da aylık olarak hizmet almanın yanı sıra daha uzun vadeli olan yıllık depolama işlemlerine de yer verebilirsiniz. Talep edilen sürenin dolması sonrasında, depo hizmetinden yararlanmaya devam etmekisterseniz firmamız ile iletişime geçerek yeni sözleşmenin hazırlanarak belirlenen yeni süre kadar da eşyanızın depomuzda kalması sağlayabilirsiniz. Hemen firmamız müşteri hizmetleri birimimizden destek alarak depo hizmetimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz

Leave a Comment

Animodes