ortaköy eşya depolama

Ortaköy Eşya Depolama

Ortaköy eşya depolama ile ileride kullanmayı düşündüğünüz eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Ya da tadilat sürecinde eşyalarınız depolama alanlarımızda bekleyebilir. Belki de çeyiziniz için eşya alıyorsunuz ve evinizde yer yok. Bunlar gibi birçok farklı nedenden dolayı eşyalarınızın depolanması için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Depolanması gereken eşyalarınız adresinizden alınır ve depolarımıza götürülür. Eşya depolama süreci boyunca tüm eşyalarınızı sigorta ile güvence altına alıyoruz. Eşya depolama alanlarımız 7 gün 24 saat boyunca korunan ve izlenen alanlardır. Bu alanları düzenli olarak temizliyoruz ve ilaçlıyoruz. Eşya depolama alanlarımızda eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan saklayabilirsiniz. Eşyalarınızı en az sizin kadar önemsiyor ve değer veriyoruz. Firmamızdan güvenli depolama hizmeti almak için bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Ofis Depolama 

Ortaköy ofis depolama sayesinde isterseniz küçük bir büronun isterseniz de büyük bir ofisin eşyalarını depolayabilirsiniz. Firmamız olarak ofisinizde ya da büronuzda bulunan her türlü eşyanın depolanmasını itina ile yapıyoruz. Firmamızda ambalaj ve paketleme hizmetimiz de mevcuttur. Bizden paketleme hizmeti talep etmeniz halinde tüm eşyalarınızı türüne uygun bir şekilde paketliyoruz. Paketleme malzemesi olarak birinci sınıf ve kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Eşyalarınız bu sayede hava koşullarından etkilenmiyor ve hasar almıyor. Firmamız olarak müşterilerimize ekonomik ve uygun fiyatlarla depolama hizmeti sunuyoruz. Depolama alanlarımız güvenli ve korunaklı alanlardır. Eşyalarınız bu alanlarda istediğiniz süre boyunca depolanır.

Ortaköy Parça Eşya Depolama 

Ortaköy parça eşya depolama firmamızın sunmuş olduğu avantajlı hizmetler arasındadır. Parça eşya depolama hizmeti ile isterseniz bir odanın eşyasını bile depolayabilirsiniz. Dönemsel olarak kullanılan halı ya da bisiklet gibi eşyalarınız depolama alanlarımızda güvenle muhafaza edilir. Parça eşya depolama hizmeti uygun fiyatlı ve ekonomik bir hizmet türüdür. Bu nedenle parça eşya depolama özellikle büyükşehirlerde oldukça talep görüyor. Parça eşya depolama hizmetimizde de diğer hizmetlerimizde olduğu gibi paketleme yapıyoruz.  Paketleme işlemini eşyanın türüne ve boyutuna göre gerçekleştiriyoruz. Firmamızın web sitesinden ya da telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmenizin ardından size kaliteli ve güvenilir eşya depolama hizmeti sağlıyoruz

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik