Pendik Eşya Depolama

Pendik eşya depolama hizmeti verilirken eşyalar kırılabilecek eşyalar, mobilyalar ya da değerli eşyalar şeklinde bir ayrıma tabi tutulur. Bu ayrıma göre de Pendik parça eşya depolama hizmeti yerine getirilir.

Aynı zamanda tekstil ürünleri üzerinde de firmanın büyük bir Pendik tekstil ürünleri depolama hizmeti mevcuttur. Kişiler özel olarak Pendik eşya depolama hizmetlerinden faydalanabileceği gibi aynı zamanda Pendik kurumsal eşya depolama hizmetleri de talep edilebilir. Özellikle beyaz eşya üzerine kurumsal olarak çalışan firmalar firmamızdan Pendik beyaz eşya depolama hizmetini tercih ederler.

Firmamız bünyesinde yer alan nadir depolama hizmetleri de mevcuttur. Yine diğer firmaların depolanma hizmetleri arasında yer almayan Pendik eşya depolama hizmeti de firmamızda en çok talep edilen hizmetlerden biridir. Bu sayede korunmasını istediğiniz kitaplarınız ve gizli kalmasını istediğiniz eşyalarınız güvenli bir ortamda koruma altına alınır.

Ayrıca firmamızı bir tık öne taşıyan ve diğer firmalardan daha fazla ve itinalı çalıştığını gösteren diğer bir eşya depolama işlemi ise Pendik arşiv depolama hizmeti seçeneğidir. Bu hizmet aktif bir şekilde ve en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Pendik Elektronik Eşya ve Cihaz Depolama Hizmeti

Firmamız bünyesinde yer alan Pendik elektronik eşya ve cihaz depolama hizmeti sayesinde kişiler teknolojik eşyalarının uzun süre korunmasını sağlayabilirler. Aynı zamanda ilerleyen zamanda bu eşyalar tekrar firmamızdan alınarak değerlendirilebilir.  Depolama hizmeti teknolojik aletin özelliklerine göre en iyi şekilde ayarlanır.

Paketleme işlemi gerçekleştirildikten sonra nemsiz ve aynı zamanda kapalı bir ortamda eşyanın depolanması gerçekleştirilir.  Bu teknolojik aletler belli aralıklarla firmamız tarafından kontrol edilir. Pakette oluşmuş bir darbe ya da eskime durumlarında en üstteki paket ambalajı çıkartılır ve tekrar yeni bir paketleme işlemi gerçekleşir. Teknolojik ürünler üzerinde en az 2 paketleme işlemi yapılır.

Pendik Ofis Eşyası Depolama Hizmetleri

Pendik ofis eşyası depolama hizmetinde Eşyaların depolandığı alan genel itibarıyla doğal afetlere dayanıklı ve olabilecek yangın durumlarına karşı tedbirli bir alandan oluşur. Aynı zamanda depo içerisinde ki eşyaların tamamını gören bir kamera sistemi düzenlenmiştir. Bu kameralarda ki hareketlilik sürekli izlenir.  Bu sayede eşyalar güvenli bir şekilde korunur hem de sürekli gözetim altında tutulmuş olunur.

Olabilecek yıkılma, darbe alma gibi durumlar için ise gerekli desteklerle önlemler alınmıştır. Daha önce firmamıza eşya teslim etmiş olanlar tekrar eşya teslim etme işlemi yapabilmektedirler. Tekrar depolama işleminde eşyalar aynı tarz eşyalar ise önceki eşyaların yanına isim yazılarak bırakılır. Farklı türdeki eşyalar ise belli bantlarla isimler yeniden yazılıp diğer kategorideki eşyaların içerisine alınır.

 

Pendik Eşya Depolama Depolanan Eşyaların Güvenliği Sağlanır?

 

Depolanan eşyaların güvenliğinin sağlanması açısından firmamız özel olarak sigortalama işlemi yapar. Sigortalama işlemi eşyaların tek tek sayımı ile gerçekleştirilir. Aynı zamanda kategorilerine göre farklı bir sigortalama imkanı da mevcuttur. Firmamız bünyesinde bulunan değerli eşyaların sigortalanması ve değerinin teminatı farklı belirlenmektedir. Pendik Eşya Depolama işlemlerini gerçekleştirmek için bizler adresinize gelip depolamak istediğiniz eşyaları alıyoruz. Daha sonra size en yakın depolarımızda güvenle barındırıyoruz.

Firmamız yine eşyaların daha iyi bir güvence altında olabilmesi adına bir de sözleşme düzenler. Sözleşmede karşı taraf ve firma bilgileri net bir şekilde yer alır. Sözleşme doğrultusunda eşyalarda herhangi bir hasar ya da tahribat gerçekleştiğinde ortaya çıkan maddi zararlar firmamız tarafından karşılanır. Zarar gören eşyanın değeri ne olursa olsun firmamız bu hasarı ve zararı en iyi şekilde karşılayacaktır.

Leave a Comment

Animodes