Sefaköy Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetlerinin alınmasında uzman personelimiz gerekli olan tüm çalışmalara yer açar. Depo alanlarımız özel havalandırma sistemine sahip olmak ile beraber mevsim şartları her ne olursa olsun aynı ısının içerde elde edilmesi sağlanır. Aynı ısı ayarının sağlanması ise ve havalandırma sistemi ise ortamda rutubet ve nem oluşumuna mani olup eşyanızın da herhangi bir hasar almasına engel olur.

Bunun yanı sıra firmamızın sunduğu depo alanları haşere ve böceklere karşı da korunmaktadır. Firmamızdan sadece ev eşyası değil aynı zamanda iş yeri eşyanızın da depolanması hizmetini alabilirsiniz. Sefaköy ofis depolamahizmetimizden de yararlanmak için hemen firmamız müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Ev, iş yeri ve daha birçok farklı mekânda yer alan ya da bu mekânlara uygun görülen tarihte sevk edilecek olan eşyaların depolanması işlemlerinde firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. Tüm ev ya da iş yeri eşyasının yanı sıra firmamız parça eşya desteğini de sunar.

Eşya Depolama Hizmetleri Süresi

Ev, iş yeri ve daha birçok alanda yer alan eşyanın tamamının ya da bir kısmının depo alanında muhafaza edilmesi işlemlerinde firmamızdan ihtiyaç duyduğunuz hizmeti alabilirsiniz. Hizmet süreleri günler ile ifade edilmek ile beraber haftalık ya da aylık olarak da sunulmaktadır. Bunun yanı sıra dilerseniz depomuzdan yıllık depolama hizmeti olarak da edinmeniz mümkün olur. Sefaköy eşya depolama hizmetlerimizde yararlanarak konusunda uzman ve de tecrübeli ekip desteği ile eşyanızın belirlenen süre boyunca korunmasını sağlayabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti Alımı

Ev ya da iş yerinizde yer alan eşyanızı belli süreliğine depolanması hizmetinden yararlanmak için yapacağınız talep başvurusu sonrasında uzman personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak eksper hizmetini sunar. Eksper hizmeti sonrasında ise depomuzda muhafazasının sağlanması için fiyat teklifinin belirlenmesi mümkün olur. Böylelikle fiyat teklifi tarafınıza sunulur. Tarafınıza sunulacak olan fiyat teklifi sonrasında onay vermeniz ile hizmet sözleşmesi imzalanarak firmamızdan hizmet almanız sağlanır. Sefaköy parça eşya depolamahizmetinden yararlanmak için müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Leave a Comment

Animodes