şerifali eşya depolama

Şerifali Eşya Depolama

Şerifali eşya depolama korunaklı eşya depolama alanları ile ilgili sizlere daha iyi hizmet sunmak için bu bölgede bulunmaktayız. Eşya depolama alanlarımızda her müşterinin ihtiyacına ve bütçesine uygun bir şekilde eşya depolaması yapılır. Taşınma ya da tadilat sürecinde beklemesi gereken ev ya da ofis eşyalarınız için güvenli depolama hizmeti veriyoruz. Eşyalarınız depolama alanlarımızda bulundu süre boyunca firmamız tarafında sigortalanır. Bu sayede olası herhangi bir eşya kaybı ya da hasarını poliçe karşılar. Depolanması gereken eşyalarınız için firmamızdan ambalaj ve paketleme hizmeti talep edebilirsiniz.  Eşyalarınızı adresinize gelerek yerinde paketliyor ve nakliye araçlarımız ile depolama alanlarımıza taşıyoruz. Nakliye araçlarımız modern ve geniş araçlardır. Eşyalar bu araçlar ile sarsılmadan ve zarar görmeden taşınır.

Şerifali Eşya Depolama Fiyatları

Şerifali eşya depolama fiyatları içerisinde en uygun fiyatlı bulabileceğiniz en iyi ekip ile eşyalarınızı evinizden alıp hem depomuza getiriyoruz. Bizlerle iletişim kurarak en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Şerifali Ofis Depolama Hizmeti 

Şerifali ofis depolama büro ve ofis eşyaları için profesyonel depolama hizmeti verir. Eşyalar depolama alanlarına alınmadan önce hepsinin listesi çıkarılır. Bir nüshası da müşterimizde bulunan bu liste ile hangi eşyanın depolanmış olduğu bilinir. Eşya depolama öncesinde eşyalarınızı ekspertiz inceler. Eşyaların nasıl paketleneceği ve ne büyüklükte bir depoya alınacağı konusunda müşteriye bilgi verir ve fiyat belirler. Anlaşma sağlanması halinde belirlenen günde eşyalarınız adresinizden alınarak depo alanlarımıza götürülür. Her bir eşyanızın paketlenmesi, taşınması ve istiflenmesi büyük bir titizlikle yapılır. Firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Bu nedenle eşyalarınıza en az sizin kadar önem veriyor ve güvenle muhafaza ediyoruz.

Şerifali Parça Eşya Depolama Hizmeti 

Şerifali parça eşya depolama uygun fiyatlı parça eşya depolama hizmeti ile müşterilerinin yanında. Parça eşya depolama sayesinde birkaç parça eşyanız bile depolanır. Evlerde yer bulunamayan ve kullanılmayan eşyalar için parça eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Ya da çeyiziniz için biriktirmiş olduğunuz her türlü eşyanızı depolama alanlarımızda saklayabilirsiniz. Bunlar gibi daha birçok neden dolayı parça eşya depolama hizmeti tercih edilebilir. Bizler firmamız olarak müşterilerimize her koşulda kaliteli hizmet garantisi veriyoruz. Depolama alanlarımızı düzenli olarak temizleyip ilaçlıyor ve 7/24 güvenlik ile koruyoruz. Firmamıza web adresimizden ya da telefon ile ulaşıp depolama hizmeti talep edebilirsiniz.

One Comment

  • Pelin Demirel

    İyi günler
    Uzun süre depolamak üzere Ümraniye’ye yakın bir yer arıyorum. Kutular 3 buzdolabı kadar yer tutar. Fiyat konusunda bilgi veriri misiniz?
    0 530 777 7217

    Cevapla

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik