istanbul-ev-esyasi-depolama-1

İstanbul Ev eşyası depolama için bizler en iyi şekilde eşyalarınıza sahip çıkıp güvende olmasını depolarımızda sağlamaktayız.  İsterseniz evinizi boşaltmak istediğinizde evinizden eşyanızı alıp depommuza  zarar görmeden yerleştirme işini yapmaktayız.

Ev taşınma işlemlerinde ya da yeni alınan eşya sonrasında evinizde bulunan eşyanın depolanması ihtiyacı doğabilir. Bu durumu kimi zaman manevi değeri yüksek olan eşyalar içinde geçerlidir. İstanbul ev eşyası depolama hizmetinden yararlanarak eşyanızı güvenli bir alanda saklamanın avantajını elde edebilirsiniz.

İstanbul ev eşyası depolama hizmetini sunan firmamıza başvurunuzu yaparak eşyanızın muhafaza edilmesi hizmetinden kısa sürede faydalanmanız mümkün. Konusunda uzman olan ekibimiz ev eşyanızın adresinizden alarak depoya nakleder. Eşyanın evden alımı sırasından her eşya türüne özel paketleme uygulanır. Kapalı kasa araçlar ile gerçekleştirilen nakliye işlemi sonrasında dezenfekte işlemi yapılmış olan depo alanına eşyanız sevk olur.

 

Ev Eşyası Depolama Hizmetinin Bedeli

Ev eşyası depolama işlemlerinde farklı birçok kritere bakılarak bedel hesaplanmaktadır. Ev nakliye işleminde henüz yeni yerleşim yerinin hazır olmaması durumunda nakliye ve depolama hizmetleri paket olarak sunulur. Bunun yanı sıra parça eşya depolama işlemlerinde de dilerseniz depo odasını aylık olarak da kiralamanız mümkün.

Ev eşyası depolama işlemlerinde hizmet bedeli eşya yükü baz alınarak yapılmaktadır. Bunun için başvurunuz sonrasında yetkili personel eşya yükünü ve hizmeti belirleyen eksper raporunu hazırlamak için adresinize ulaşım sağlar. Yetkili ve uzman personel tarafından hazırlanan eksper raporu sonrasında hizmet bedeli belirlenerek onayınıza sunulur.

 

Ev Eşyası Depolama Hizmeti Alırken Neye Dikkat Etmeli?

Ev eşyası depolama hizmetinin alımında depo alanlarının güvenliğinden emin olmanız son derece önemlidir. Sadece hırsızlığa karşı değil aynı zaman ev eşyanızın zarar görmemesi için de gerekli önlemin alınması gerekir. Hava koşullarından etkilenmeyecek, bakteri, küf, mantar, rutubet ve haşerelerin bulunmadığı depolama alanlarında ev eşyanız güvende olur. Bunun yanı sıra ev eşyalarının depolandığı alanın ne çok sıcak ne de çok soğuk olmaması gerekir.

İstanbul ev eşyası depolama hizmetini firmamızdan temin ederek tüm avantajlara sahip olabilirsiniz. Ev eşya nakliyesinde ya da parça eşya taşımacılık işlemlerinde destek sunan firmamız aynı zamanda iş yeri taşımacılık ve depolama işlemlerinde de size hizmet sunuyor. Hemen firmamız ile iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Eşya Depolama konusunda ekip arkadaşlarımız sizler için en iyi şekilde çalışmalarını sürdürerek hizmetlerini sağlamaktadır.

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik