istanbul ofis esyasi depolama 1

İstanbul ofis eşyası depolama konusunda ekibimiz sizin eşyalarını paketleme yaparak depomuza taşıma işlemi gerçekleştirmektedir.

İş yerlerinin daha ulaşıma uygun yere ya da daha büyük alana geçiş yapması için ya da farklı sebeplerden dolayı taşınması gerekebilir. Yeni iş yeri adresinin hazır olmaması durumunda ise ofis eşyalarının zarar görmemesi için depo alanlarında muhafaza edilmesi önemlidir. Bunun yanı sıra yeni alınan ofis eşyaları gibi ilerleyen dönemde eski mobilyalarında kullanımı için saklanması da gerekebilir.  İstanbul ofis eşyası depolama hizmetini alarak yaşanan her türlü sıkıntı da ofisinize bulunan tüm eşyanın ya da belli eşyaların muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.

İstanbul ofis eşyası depolama hizmetini sunan firmamız aynı zamanda nakliye işlemlerinde de size destek olarak her türlü kolaylığı edinmenizi de sağlıyor.

 

Ofis Eşyası Depolama Şirketleri

Ofis eşyanızın taşınması işlemlerinde ya da depolanması işlemlerinde iki hizmeti aynı anda almanın yanı sıra sadece depolama hizmeti de almanız mümkün.

Ofis eşyasının nakliyesi ve depolanması gibi hizmetlerden yararlanmak için firmamıza yapacağınız başvuru yeterlidir. Hazırlanan eksper raporu sonrasında talep ettiğiniz tüm hizmetler belirlenerek fiyatlandırma yapılır. Sunulan fiyat teklifine onay vermeniz durumunda uzman ve deneyimli ekibimiz sözleşmede belirlenen gün ve saatte adresinize ulaşım sağlayarak hizmeti sunar.

Paketlemeden sevkiyata kadar her alanda kaliteli araç gerçek kullanımına yer veren firmamız aynı zamanda profesyonel bir ekip ile hizmet sunarak size kaliteli ve güvenli olan hizmeti vermektedir. Firmamızdan nakliye ve depolama işlemlerinde hizmet almak için hemen başvuru yapabilirsiniz.

 

Ofis Eşyası Depolama Maliyeti

İstanbul ofis eşyası depolama hizmetini alarak ofisinizde bulunan tüm eşyanın ya da belli eşyaların saklanmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyaç duyana kadar güvenli bir şekilde saklanacak olan ofis eşyanızda depolama hizmetini almak için ise öncelikle firmamıza başvurunuzu yapmanız gerekir.

Yapacağınız ofis eşya depolama hizmet başvurusu sonrasında yetkili personelimiz eşya yükü ve sunulacak olan hizmet ile ilgili bilgi almak için adresinize ulaşım sağlayarak gerekli olan eksper raporunu çıkartır. Ücretsiz olarak alınan eksper raporu sonrasında ofis eşyası depolama bedeli hesaplanarak tarafınıza sunulur. Onayınız akabinde ise hizmet sözleşmesi imzalanarak belirlenen günde eşyanız depoya aktarılır.

İstanbul Ofis Eşyası Depolama

Contact Us

Şimdi Ara

0 532 308 36 43

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik