istanbul-parca-esya-depolama

Parça eşya depolama yaptırmak isterseniz fazla olan veya istediğiniz zaman çerçevesinde eşyanızın bize bırakmak isterseniz bu konuda sizlere destek sağlamaktayız.

Ev ya da iş yerinizde fazla olan parça eşyanız ya da manevi değeri yüksek olan eşyalarınızın muhafazasında İstanbul parça eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. İstanbul parça eşya depolama hizmetini sunan firmamızdan hizmet almak için öncelikle başvurunuzu yapmanız gerekir. Yapacağınız başvuru işlemi akabinde ise parça eşyanın yükü ile ilgili olarak detaylı bilgi almak üzere yetkili personelimiz adresinizi ziyaret ederek eksper raporunu hazırlar.

İstanbul kentimizde ihtiyaç duyduğunuz parça eşya depolama hizmeti için gerekli olan çalışmaya yer açarken eşyanın söküm işlemi yapılarak gerekli paketleme uygulaması da uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

 

Parça Eşya Depolama Hizmeti Almanın Avantajları

Parça eşyaların depolanması ya da nakliyesi işlemlerinde firmamızdan destek talep ederek uygun fiyat seçeneği ile işlem yapmanın avantajına sahip olabilirsiniz. Parça eşya depolama hizmeti alımı sonrasından ihtiyaç duyabileceğiniz, sizin için değerli olan eşyanıza belli süreliğine depo alanında muhafaza edilir. Tüm gerekli önlemlerin alındığı depomuz haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saatli güvenliği sağlanan alanlardır.

Parça eşyanızın depolanması işlemlerinde her türlü haşerelere, küf, bakteri ve rutubete karşı korunan alanlarda saklanır. Böylelikle parça eşyanızı istediğiniz zaman depodan alarak kullanım imkânına sahip olursunuz. Depo işleminde söküm işlemi yapılan eşyanız ise nakliye sonrasında montaj edilerek tarafınıza teslim edilir. Parça eşya depolama hizmetleri ve sunulan avantajları ile ilgili bilgi almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Parça Eşya Depolama Hizmet Bedeli

İstanbul parça eşya depolama hizmet bedeli farklı olarak hesaplanır. Burada eşya yükü, kapladığı alan gibi birçok detaya dikkat edilir. Parça eşya depolama hizmet bedelinin hesaplanması için firmamıza yapacağınız başvuru işlemi sonrasında yetkili personelimiz adresinizi ziyaret ederek parça eşya yükü hakkında bilgi alır. Yapılacak olan işlem sonrasında belirlenen hizmet bedeli tarafınıza sunulur. Onay vermeniz durumunda ise profesyonel hizmet sunan ekibimiz eşyanın paketlenerek gerekli işlemler sonrasında depo alanına sevk edilmesini sağlar.

İstanbul parça eşya depolama hizmet bedeli ve diğer tüm nakliye işlemleri hakkında detaylı bilgi edinmek için hemen müşteri temsilcimiz ile irtibata geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

İstanbul Parça Eşya Depolama

Contact Us

Şimdi Ara

0 532 308 36 43

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik