şirinevler eşya depolama

Şirinevler Eşya Depolama

Şirinevler eşya depolama hizmeti, eşyaların belli bir süre saklanması için bırakılan bir nevi depo kiralama işlemidir. Kişiler çoğu zaman, fazla gelen eşyalarını, ya da muhafaza edilemeyecek kadar hassas olan eşyalarını, değerli mobilya ve malzemelerini depo hizmetlerinden faydalanarak emanet eder. Oldukça faydası olan bu depolama hizmeti, birçok insanın hayatını kolaylaştırmıştır.

Oldukça güvenli olan depolama hizmetleri, insanların en zor zamanında büyük bir kurtarıcı rolü üstlenir. Çoğunlukla yeni alınan eşyaların muhafazası ve değerli eşyalarının barınması nedeniyle tercih edilen depolama hizmetini sizlerin rahatlığı ve güveni için, ayağınıza kadar getiriyoruz. Siz adresi söyleyin biz gelip alalım. Nakliye hizmetini, firmamızın üstlendiği bu hizmet ile artık eşyalarınızı düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Şirinevler Eşya Depolama Fiyatları

Şirketler genellikle, taşınma işlemleri, iş değiştirme, personel yenileme, personel eksiltme, sistem değişikliği ve geçici olarak şube kapanışları nedeniyle sıklıkla, Şirinevler ofis depolama hizmetinden yararlanırlar. Bu da şirketlerin, sürekli olarak taşınma ve yerleşme masraflarını düşürerek kar elde etmelerini sağlar. Daha sonrasında, muhasebe birimlerine bunu gider olarak yansıtarak, ekonomik olarak çok rahat ederler.  Böylelikle, ofis taşınma masrafları olmadan, depolama hizmetinin güveni sayesinde oldukça rahat ederler.

Şirinevler Parça Eşya Depolama

Öncesinde yapılan sözleşme ile eşyalarınız yazılı olarak da teminat altına alınır. Daha sonra her bir parçası korunaklı hale getirilerek, boyutlarına şekline ve ağırlığına göre özenle paketlenerek istif edilir. Şirinevler parça eşya depolama, hizmetinde eşyalarınız böceklere, haşerelere karşı korunaklıdır. Depolarımız düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Ayrıca depolarımızda muhafaza edilen her bir eşyanız tek tek tarafımızca sigortalanır. Böylelikle yaşanacak olumsuz durumların önüne geçilmiş olur.

Şirinevler Eşya Depolama Firmaları

Depolama hizmetini tercih ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biri de güvenlik ve temizlik unsurudur.  Firmamızda her bir deponun girişinde ve çevresinde güvenlik kameralarımız ve sürekli devriye atan bir güvenlik personelimiz mevcuttur. İstenmeyen olayların önüne geçen bu güvenlik hizmetimiz ile içiniz rahat olabilir. Şirinevler eşya depolama için bizler en iyi şekilde sizlere hizmet sunmaktayız.

Depo temizliği de oldukça önem taşıyan bir unsurdur. İlaçlamanın yanı sıra, tozlanma ve bakteri oluşumlarını önlemek için düzenli olarak, temizlik programı uygulanır.  Sizlerde güvenilir bir eşya depolama hizmeti arıyorsanız, firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik