Tuzla Eşya Depolama

Tuzla ev eşya depolama ve diğer eşya depolama hizmetlerini profesyonel şekilde İstanbul’da sunmaya devam etmektedir. Firmamız ideal depoları, tecrübeli ekibi ve donanımlı araçları sayesinde eşya depolama sektörünün öncü firmalarından birisidir. Güvenilir paketleme ve doğru istifleme yöntemi ile eşyalarınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde depolamaktayız. Eşyaların maddi ve manevi değerleri göz önüne alınmadan hepsi tek tek sigortalanır ve uygun koşullarda saklanır. Antika eşyalar, kitaplar, parça eşyalar depolanır. Bu eşyaların yanında Tuzla gizli ve özel eşya depolama hizmeti de sunuyoruz. Ayrıcalıklı ve profesyonel hizmet aldığınız takdirde her zaman kazançlı çıkarsınız. Bu nedenle firmamıza karar vermeden önce çok iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Tuzla Eşya Depolama Hizmetleri

Eşyaların uzun yıllar hasar görmeden saklanması, ev ve iş yerlerinde yeterli alanların olmaması, taşınma sırasında yeni adreslerin hazır halde bulunmaması ve maddi değeri yüksek olan eşyaların saklanması gibi nedenler ile eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyulur. Tuzla depolama hizmeti gibi özellikle firmaların uzun yıllar saklaması gereken belgeleri de güvenle saklıyoruz. Firmamıza ait depoların fiziki koşulları  tüm eşyalar için uygundur. Geniş havalandırma sistemi ve rutubetten arındırılmış ferah alanlarımız ile eşyalarınız kesinlikle zarar görmez. Evinize ve iş yerinize sığmayan ancak atamayacağınız fazla eşyalarınız için depo kiralayarak yüksek maliyetlere kira bedeli ödemenize gerek yoktur. Tuzla ofis eşyası depolama ve diğer depolama hizmetlerimiz için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

Tuzla Eşya Depolama Aşamaları

Tuzla elektronik eşya ve cihaz depolama hizmeti alınabilecek önemli merkezlerden birisidir. Eşya depolama hizmeti titiz ve planlı bir şekilde sunulur. Eşya depolama hizmeti üç aşamada gerçekleşmektedir.  Paketleme, nakliye ve istifleme aşamalarıdır. Paketleme aşaması hizmetin en hassas ve dikkat isteyen adımıdır. Eşyaların üretim malzemeleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle zarar görme oranları da değişiklik gösterir. Ürünleri uygun paketleme malzemeleri kullanarak doğu şekilde paketlemelisiniz. Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firma çalışanlarımız en doğru paketleme ürünleri ile bu hizmeti kaliteli şekilde sunar. Paketlenen eşyalar uygun araçlar yardımı ile depolara getirilir. Nakliye sırasında kullanılacak ola araçlar tamamen eşya taşımacılığına uygun şekilde  tasarlanmış olmalıdır. Nakliye işleminden sonra depo içerisine belirli bir düzende istifliyoruz.  Tuzla parça eşya depolama işlemlerinde de tüm eşyalar aynı özen ve titizlikle paketlenir.

 

Eşya Depolama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tuzla beyaz eşya depolama hizmetini sunarken dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır. Bu hususları sıralayacak olursak;

  • Eşyaları ürün özelliklerine göre paketlenmelidir. Paketleme işleminde kullanılan malzeme aşınmaz, yanmaz ve yırtılmaz olmalıdır.
  • Depo içerisindeki hijyen uygulamaları düzenli periyotlar ile tekrarlanmalıdır.
  • Depo havalandırma sistemi sorunsuz çalışmalıdır.
  • Haşere ve diğer canlılara karşı ilaçlanmalıdır.
  • Çalışanlar eşyaların kırılmasını ve darbe almasını engellemelidir.

Firma çalışanlarımız sıraladığımız bu kriterlere dikkat ederek depolama hizmetini sunuyor.  Tuzla kurumsal eşya depolama hizmetinden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz.

 

Eşya Depolama Fiyatları

Tuzla tekstil ürünleri depolama hizmeti ve diğer depolama hizmeti fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Kiralanan ürünün çeşidi, kiralama süresi, depo ve eşyaların teslim alınacağı adres mesafesi ve hizmet için gerekli olan personel sayısı dikkate alınır. Firmamız kaliteli ve profesyonel hizmeti uygun fiyatlar ile alabileceğiniz güvenilir bir adrestir. Eşya depolama sözleşmesi ile müşterilerimizin tüm haklarını koruma altına alıyoruz.  Eşyalarınızın güvenliği için sözleşme imzalamayan firmalara itibar etmemelisiniz. Tuzla kitap depolama hizmeti  hakkında bilgi almak isterseniz firma çalışanlarımıza danışabilirsiniz.  Eşya depolama avantajlarından yararlanmak için doğru firmalar ile çalışmalısınız.

 

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik