yeniköy eşya depolama

Yeniköy Eşya Depolama

Ev, iş yeri ve daha birçok farklı mekânda yer alan eşyanızın tamamının ya da belli bir kısmının depolanması işlemlerinde firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz. Uzman ve deneyim sahibi olan ekip tarafından gerçekleştirilecek olan hizmetlerimizde aynı zamanda kaliteli ve güvenli depo alanlarını sunuyoruz. Avrupa standartlarına uyumlu olarak sunulan depolama hizmetimizden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Yeniköy eşya depolama hizmetinden yararlanırken sadece ev değil, ofis gibi alanlarda bulunan eşyanın depolanması içinde firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

Yeniköy ofis depolama hizmetini sunan firmamız, sigorta güvencesi ile garantili hizmetten de yararlanmanıza imkân tanır. Böylece ofis taşımanızda da yanınızda yer alıyoruz.

Eşya Depolama Hizmetinde Uzman Desteği

Eşyanızın depolanması işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekipten destek alırken eşyanızın herhangi bir şekilde zarar görmemesi için de ideal depo alanlarını sunuyoruz. Evinizin ya da iş yerinizin tüm eşyasının yanı sıra sadece belli parçaların depolanması içinde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Yeniköy parça eşya depolama hizmeti alımınızda depo alanlarımızı inceleyerek de hizmeti edinmeniz mümkün. Eşyanızın ev ya da iş yerinden kolilere aktarılarak paketlenmesi işlemleri sonrasında depomuza nakledilir. Depomuz değişen mevsim koşullarından etkilenmeyecek olan özelliklere sahip olup aynı ısı dengesinin muhafaza edilmesi sağlanır. İç alanda nem ve rutubetin oluşmaması içinde ihtiyaç duyulan havalandırma desteği de sunulur. Bunun yanı sıra böcek, haşere ve zararlılardan da uzak bir ortam sunularak eşyanızın zarar görmesinin de önüne geçilir. Avrupa standartlarına uyumlu olarak sunulan eşya depolama desteğimizden yararlanmak için müşteri hizmetleri birimimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmet Alımı

Eşyanın depolanması işlemlerinde uzman desteğini almak için müşteri hizmetleri birimine başvurmanız sonrasında yetkili personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak ücretsiz eksper hizmetini sunar. Ücretsiz olarak sunulan eksper hizmeti sonrasında ise depolama hizmet alımı ile ilgili olarak fiyat teklifi belirlenir. Fiyat teklifine vereceğiniz onay sonrasında hizmet sözleşmesi imzalanarak belirlenen tarihte eşyanız depomuza aktarılır. Eşyanızın depo alanımızda muhafaza edilmesi işlemlerinde sigorta kapsamında işlemlere yer verilmesi sağlanır. Hemen firmamız ile iletişime geçerek başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik