yeşilköy eşya depolama

Yeşilköy Eşya Depolama

Yeşilköy eşya depolama temiz ve güvenli depolama alanlarına sahip olup en iyi şekilde depolama işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Depolama alanlarımızda eşyalarınızı profesyonel bir şekilde muhafaza ediyoruz. Taşınma ya da tadilat sürecinde ev ya da ofis eşyalarınız güvenle depolama alanlarımızda saklanır. Filmimizin depolama alanlarını aylık ya da yıllık bazda kiralayabilirsiniz. Depolama ücretlerimiz haftalık aylık ya da yıllık olarak alınır. Yıllık olarak kiralama yapan müşterilerimiz için özel indirimlerimiz mevcuttur. Firmamızda ambalaj ve paketleme hizmetimizde mevcuttur. Depolama öncesinde talebiniz üzerine eşyalarınız uzman ekiplerimiz tarafından paketlenir. Eşya paketleme işlemine eşyaların saklanma süresine uygun bir şekilde yapıyoruz. Eşyalarınız depolama alanlarımızda her türlü hava koşullarına karşı korunuyor. Depolama alanlarımızda eşyalarınızı gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz.

Yeşilköy Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Yeşilköy ofis depolama ile ofis veya büro eşyası depolama hizmeti veriyoruz. Depolanmasını istediğiniz ofis ya da büro eşyalarınız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli. Talebiniz halinde adresinize ücretsiz ekspertiz yönlendiriyoruz. Eşyalarınızın incelenmesinin ardından size fiyat beyanında bulunan ekspertiz eşyaların nasıl taşınacağını da değerlendiriyor. Sizin için de uygun olması halinde taşınma günü için anlaşma yapılır. Adresinize gelen nakliye ekibimiz eşyalarınızı paketledikten sonra nakliye aracına alır. Depolama alanlarına götürülen eşyalar müşterimizin kiralamış olduğu bölüme özenle yerleştirilir. Firmamız olarak eşyalarınızı özenle koruyor ve muhafaza ediyoruz. Eşya depolama firmamız size bir telefon kadar yakındır. Hizmet için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yeşilköy Parça Eşya Depolama

Yeşilköy parça eşya depolama hizmetimiz müşterilerimizin işlerini kolaylaştırıyor. Bu hizmet sayesinde birkaç parça eşyanız ya da koliniz istediğiniz süre boyunca muhafaza edilir. Parça eşya depolama hizmeti uygun fiyatlı ve ekonomiktir. Mevsimsel kullanılan eşyalarınız için bu hizmeti tercih edebilirsiniz. Bu sayede evinizde de yer açılmış olur. Depolama alanlarımızı 7 gün 24saat boyunca izliyor ve koruyoruz. Ayrıca bu alanları her türlü haşerata karşı düzenli olarak ilaçlıyor ve temizliyoruz. Eşyalarınız depolandığı süre boyunca firmamız tarafından sigorta ile güvence altındadır. Olası bir hasar poliçe tarafından karşılanır. Firmamıza bir telefon ile ulaşarak bilgi alabilir ve depolama hizmeti alabilirsiniz. Eşya Depolama ihtiyaçlarınızı güvenle bizler tarafından sağlanmasını talep ettiğinizde eşyalarınız güvende olacağından şüpheniz olmasın.

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik