zekeriyaköy eşya depolama

Zekeriyaköy Eşya Depolama

Ev ya da iş yeri gibi birçok mekânda yer alan eşyanızın belli süre muhafaza edilmesi işlemlerinde gerekli desteği firmamızdan edinebilirsiniz. Depolama işlemlerinde profesyonel destek sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından hizmet sunulmaktadır. Zekeriyaköy eşya depolama hizmetini firmamızdan almak için öncelikle başvurunuzu müşteri hizmetleri birimimize iletmeniz gerekir.

Müşteri hizmetleri birimimize yapacağınız hizmet talebi akabinde uzman personelimiz adresinize ulaşarak ihtiyaç duyulan hizmet için eksper raporunu hazırlar. Eşya depolama işlemleri ile ilgili olarak yapılacak olan eksper sonrasında hizmet bedeli belirlenerek tarafınıza aktarılır. Hizmet bedeline onay vermeniz sonrasında hizmet sözleşmesi düzenlenerek belirlenen süre içinde eşyanızın muhafazası için işlemler başlatılır.

Ofis Depolama

Zekeriyaköy ofis depolamahizmetini de firmamızdan edinebilirsiniz. Ofis alanlarında bulunan tüm mobilyanın yanı sıra cihaz ve makinelerinde muhafaza edilmesinde sizlere ihtiyaç duyduğunuz kaliteli hizmeti sunuyoruz. Cihaz ve makinelerin depo sürecinde herhangi bir zarar görmemesi için ideal paketleme uygulamasına yer açılırken aynı zamanda deponun ısının da aynı kalması sağlanır. Havalandırma sistemi ile destek sunulan alan rutubetsizdir. Bunun yanı sıra haşere ve çeşitli böceklere karşıda korunmaktadır. Ofis eşyanızın muhafazasında ayrıca sigorta kapsamında da korunma sağlanmaktadır.

Depolama da Kaliteli ve Güvenli Hizmet

Ofis eşyasının muhafaza edilmesinde parça eşya depolama hizmetinde de yararlanmanız sağlanır. Zekeriyaköy parça eşya depolamahizmetinden yararlanmak için de aynı şekilde firmamıza başvurunuzu yaparak gerekli desteği talep etmeniz gerekir.

Depolama işlemlerinde ihtiyaç duyduğunuz güveni size sunan firmamız yedi gün yirmi dört saat kameralı denetim vermektedir. Bunun yanı sıra güvenlik elamanlarımız tarafından da korunan depomuzda eşyanızın özel depolarda saklanması sağlanır. Depo anahtarları ise tarafınıza teslim edilir. Konusunda uzman ve deneyim sahibi ekibimiz depoya alınacak olan eşyanızın paketleme işlemlerine yer verirken aynı zamanda depo alanına yerleştirilmesi hizmetini de sunar.

Eşya depolama işlemlerinde güvenli ve kaliteli hizmete sahip olmanızı sağlayan firmamız garanti kapsamında da hizmette sahip olmanıza destek sunar. Hizmet sözleşmesi ile tarafların haklarının korunması sağlanırken aynı zamanda sigorta kapsamında da eşya bedelleri koruma alınır.

Leave a Comment

İstanbul Hurdacı
Horozlar Lojistik